Nukelta filmo „Ekvalaizeris 2“ premjera

Nukelta filmo „Ekvalaizeris 2“ premjera

Filmo „Ekvalaizeris“ (angl. „The Equalizer“) tęsinys, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Denzelis Washingtonas, nepasirodys 2016 metais, kaip buvo planuojama anksčiau. Kino studija „Columbia Pictures“ anonsavo naują filmo premjeros datą – 2017 m. rugsėjo 29 dieną.

Ar sugrįš kas nors iš pirmosios dalies aktorių nepranešama, tačiau tikėtina, jog Denzelis Washintonas ir vėl įkūnys pedantišką baudėją. Nežinoma ir tai, ar pirmosios dalies režisierius Antoine‘as Fuqua ir vėl atsisės į režisieriaus kėdę. Kino kūrėjas šiuo metu užimtas „Nuostabiojo septyneto“ filmavimo aikštelėje, kur taip pat filmuojasi ir D. Washingtonas.

Primename, jog projektas buvo nufilmuotas remiantis kultiniu 1985 metais pasirodžiusiu televiziniu serialu „Ekvalaizeris“. Siužeto epicentre atsidūrė buvęs specialiųjų tarnybų vadas Robertas Makolas, kuris imitavo savo mirtį tam, kad ramiai apsigyventų Bostone. Tačiau, vieną gražią dieną, jis užstoja merginą ir tuo pačiu užsikrauna sau ant galvos problemų. Jam tenka kovoti su piktavališka ir bekompromise iš Sovietų Sąjungos kilusia banditų grupuote.

Pirmoji filmo dalis, kuri pasirodė 2014 metais, tapo visai pelningu projektu. Juosta studijai kainavo 55 milijonus dolerių ir sugebėjo tėvynėje užsidirbti 101 milijoną. Pasaulio kino rinkos atnešė dar 91 milijoną dolerių, kas bendrai davė 192 milijonus dolerių. Filmas taip pat puikiai pasirodė ir namų kino platformose, uždirbdamas kūrėjams dar 40 milijonų dolerių iš DVD/Blu-Ray pardavimų.

Juostoje pagrindinius vaidmenis atliko Denzelis Washingtonas, Chloe Grace-Moretz, Melissa Leo, Marton Csokas, Haley Bennett, Davidas Harbouras ir kt. aktoriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles