Johnas Krasinskis norėtų atgaivinti serialą „Biuras“

Johnas Krasinskis norėtų atgaivinti serialą „Biuras“

Per devynis sezonus „NBC“ serialas „Biuras“ (angl. „The Office“) padarė neįmanoma – išsivadavo iš originalaus serialo, įkvėpusio „Biurą“, šešėlio, sugebėjo išsiskirti iš kitų bei tapo viena geriausių televizijos komedijų. Paskutinysis daugelio pamėgto serialo sezonas pasirodė prieš penkerius metus. Ko gero, ne vienam kilo klausimas, o kaipgi „Dunder-Mifflin“ popieriaus kompanijos darbuotojams sekasi toliau? Tokį klausimą uždavė ne tik fanai, bet ir viena serialo žvaigždžių aktorius – Johnas Krasinskis, vaidinęs Džimą.

Neseniai vieno interviu metu J. Krasinskis buvo paklaustas, ar pritartų serialo atgaivinimui. Aktorius neslėpė entuziazmo ir davė suprasti, jog jo atsakymas teigiamas. Su „Variety“ žurnalistais J. Krasinskis kalbėjo: „Kur Džimas? Ką jis veika? Aš iš tiesų nežinau ir man būtų labai įdomu sužinoti. Žmonės manęs klausia, ar prisidėčiau prie naujo „Biuro“ projekto ir, dėl šios priežasties,  mano atsakymas – taip. Noriu, kad mūsų serialo scenaristai man papasakotų, ką jis veikia, nes man dėl Džimo kiek neramu.“

Idėja dėl „Biuro“ sugrįžimo ore sklandė dar prieš metus. Tuo laiku „NBC“ kanalo pramogų skilties atstovas Bobas Greenblattas išreiškė kanalo norą atgaivinti kelias kultines komedijas, tarp jų ir „Biurą“. Tuo metu atrodė, jog naujas projektas bus iš tiesų pradėtas. Deja, jokie apčiuopiami darbai nebuvo padaryti. Galbūt naujam „Biuro“ atgaivinimui padės pačių aktorių iniciatyva?

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles