Netikėta: naujame „Žvaigždžių karų“ filme išvysime ir Carrie Fisher

Netikėta: naujame „Žvaigždžių karų“ filme išvysime ir Carrie Fisher

Ką tik sužinojome visą artėjančio devintojo „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) filmo aktorių komandą. Dalis aktorių nieko nenustebino, tačiau sulaukėme ir netikėtų naujienų.

Filme vėl išvysime  Daisy Ridley (Rei), Adamą Driverį (Kailo Renas), Johną Boyegą (Finas), Oskarą Isaacą (Po), Lupitą Nyong’o (Maz Kanata), Domhnall Gleeson (Generolas Huksas), Kelly Marie Tran (Rouz), Billie Lourd (Leitenantė Connix). Prie jaunųjų aktorių prisidės ir „Žvaigždžių karų“ vetaranai Markas Hamillas (Lukas Skaivokeris) bei Anthonis Danielsas (robotas C-3PO). Vienas netikėtumų – į filmavimo aikštelę grįžta ir Bilis Dee Williamsas, originalioje trilogijoje pasirodęs kaip Lando Kalrisianas.

Galiausiai – didžioji naujiena. Devintojoje filmų serijos dalyje išvysime ir Carrie Fisher, kuri vaidins princesę Lėją Organą. Ši žinia tokia netikėta, nes dar prieš pasirodant aštuntajam filmui „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ (angl. „Star Wars: The Last Jedi), aktorę netikėtai ištiko mirtinas širdies smūgis. Tuomet aktorės netektis sukrėtė ne tik „Žvaigždžių karų“ gerbėjus. Dauguma atsisveikino su aktore ir nebesitikėjo jos išvysti kituose filmų serijos dalyse.

Būsimo filmo režisierius Jeffrey‘s Jacobas Abramsas (J. J. Abramsas) kalba: „Mes beprotiškai mylėjome Carrie Fisher ir mintis baigti Skaivokerių sagą be jos mus aplenkė. Mes niekada neketiname ieškoti kitos aktorės ar panaudoti kompiuterinę grafiką. Su jos dukros Billie palaikymu ir palaiminimu radome būdą pagerbti Carrie atminimą ir jos Lėjos vaidmenį devintajame filme, panaudojant niekur nerodytą, kartu nufilmuotą, septintosios dalies medžiagą.“

Negalime nepastebėti ir dar vienos užuominos, kurią pateikė J. J. Abramsas. Šį filmą jis pavadino „Skaivokerių sagos pabaiga“, o tai reiškia, jog Luko Skaivokerio istorija čia ir baigsis. Kituose „Žvaigždžių karų“ filmuose matysime jau visiškai naujus veikėjus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles