Pasirodė filmo “Meškiukas Padingtonas 2” anonsas

   Internete pasirodė naujasis filmo anonsas, o kartu su juo ir filmo plakatas, kurį matote šalia teksto. Filmas sukurtas pagal visame pasaulyje mėgstamą autoriaus Michael’o Bond’o vaikiškų istorijų seriją, išverstą į 40 skirtingų kalbų.

   Naujajame filme Padingtonas laimingai gyvena su Braunų šeima Vindzor Garden’e, kur jis yra mėgstamas bendruomenės narys, skleidžiantis džiaugsmą ir marmeladą visur, kur tik eina. Įprastą meškiuko gyvenimą sudrumsčia artėjantis tetos Liucės gimtadienis. Proga ypatinga – mat Liucei sukanka 100 metų, todėl Padingtonas nori rasti tobulą dovaną mylimai tetai. Radęs tinkamą dovaną – knygą su „iškylančiais paveikslėliais“, meškiukas imasi įvairiausių, sau neįprastų darbų, tam, kad galėtų nupirkti pasirinktą dovaną. Viską sujaukia vagystė, kurios metu knyga pavogiama, o Padingtonui ir Braunams nelieka nieko kito, kaip rasti įžūlųjį vagišių.

   Filmą režisuos Paul’as King’as, o scenarijumi rūpinsis King’as ir Simon’as Farnaby’ai. Prie produsiavimo prisidės David’as Heyman’as, žinomas iš „Hario Poterio“ filmų serijos ir filmo „Gravitacija” (angl. „Gravity”). Juostoje išvysime Hugh‘ą Bonnevill’ą, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim’ą Broadbent’ą, Peter’į Capaldi, Madeleine Harris, Samuel’į Joslin’ą, Hugh’ą Grant’ą ir Brendan’ą Gleeson’ą, o garsųjį meškiuką Padingtoną įgarsins Ben’as Whishaw’as.

   Tarptautinė premjera įvyks 2017 metų lapkritį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles