„Warner Bros.“ paskelbė atnaujintą artėjančių „DC“ filmų sąrašą

„Warner Bros.“ paskelbė atnaujintą artėjančių „DC“ filmų sąrašą

Po nesėkmingo „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“)  kritinio ir finansinio pasirodymo „Warner Bros.“ atskleidė naują sąrašą, kuriame pateikti artėjantys filmai iš „DC“ komiksų pasaulio. Naująjį sąrašą sudaro šie filmai: „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) tęsinys, „Shazamas“ ( angl. „Shazam“) „Savižudžių būrio“ (angl. „Suicide Squad 2“) antroji dalis, dar vienas filmas apie Betmeną (angl. „The Batman“) bei tikslių lietuviškų vertimų neturintys filmai „Batgirl“, „Flashpoint“, „Green Lantern Corps“ bei „Justice League Dark“.

Beje, iš prieš tai liepos mėnesį paskelbto sąrašo trūksta kelių filmų. Tai filmai, dar neturintys tikslaus lietuviško vertimo, atrodo taip: „Cyborg“, „Deathstroke“, „Gotham City Sirens“, „Harley Quinn“, „Nightwing“  ir dvi planuotos juostos apie Džokerį.

Tai gali būti ženklas, kad „Warner Bros.“ ir jų „DC“ padalinys mokosi iš praeities klaidų ir nutarė neskubėti su „DC“ filmų visata, tačiau iš naujų paskelbtų filmų tik trys iš aštuonių turi su jais susijusį režisierių („Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) tęsinys su Patty Jenkins, „Shazamas“ (angl. „Shazam“) su Davidu F. Sandbergu ir „Betmenas“ (angl. „The Batman“) su Mattu Reevesu). Vienintelis filmas, kurį tikrai pamatysime didžiajame ekrane, bus „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“), kuris jau nufilmuotas ir turi pasirodyti kino teatruose gruodžio 21 dieną, 2018.

Tolimesnė „DC“ komiksų adaptacijų ateitis nėra aiški, tačiau akivaizdu, jog „Warner Bros.“ nesiruošia nutraukti šių komiksų herojų nuotykių didžiajame ekrane.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles