Jaredas Leto vaidins Hugh Hefnerį

Jaredas Leto vaidins Hugh Hefnerį

Šių metų balandžio mėnesį buvo pranešta, kad bus kuriamas biografinis filmas apie Hugh Hefner, ir kad vėlionis Playboy įkūrėjas palaimino šį projektą. Dabar paskelbta, kad Hefnerio chalatą apsisiaus Jared Leto.

 

Hugh Hefneris paliko šį pasaulį rugsėjo 27-ąją, sulaukęs 91-erių, tačiau prieš mirtį jis jau šnekėjo su režisieriumi Brett Ratner apie filmą, ir džiaugėsi, kad projektas juda į priekį. Šiuo metu nėra daug žinoma apie pasirodysiantį filmą, tačiau režisieriui pavyko rezervuoti tikrai aukšto lygio žvaigždę pagrindiniam vaidmeniui. Ratner teigė, kad pats Leto atėjo pas jį prašyti šio vaidmens.

Jaredas yra mano senas bičiulis.“ – teigia Ratner. „Kai jis sužinojo, kad aš režisuosiu šį filmą, iškart man pasakė: ‘Aš noriu vaidinti jį. Aš noriu suprasti jį.’ Ir aš tikrai tikiu, kad Jaredas tai sugebės. Jis yra vienas geriausių šių laikų aktorių.“

Nors Leto niekada nėra gyvai susitikęs su Hefneriu, Brett Ratner dėl šio fakto nesijaudina, ir tikina, kad archyvinės medžiagos yra prikaupta tiek, kad Jaredui tikrai bus kaip įsigilinti ir vaidinti šį žmogų. O pats Leto šiomis dienomis tikrai yra užimtas – jo grupė Thirty Seconds To Mars netrukus paleis naują albumą po vasarą vykusio koncertinio turo, o šiuo metu aktorius reklamuoja savo naujausią filmą – „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049″(angl. „Blade Runner 2049″). Ir tarsi to neužtektų, Leto taip pat gražina piktadario Jokerio vaidmenį į „Savižudžių būrys 2″(angl. „Suicide Squad 2″) bei atskirą Jokerio ir Harley Quinn filmą. Taip pat dar pernai pranešta, kad Jaredas ketina vaidinti legendinį menininką Andy Warhol biografiniame filme.

Hugh Hefnerio biografinis filmas vis dar pačioje kūrybos proceso pradžioje, tad neaišku, kada jis išvys dienos šviesą. Tačiau sunkiausias darbas – surasti tinkamą aktorių – jau padarytas. Turėtų būti įdomu, kaip Jaredas Leto pritaikys savo neįprastus vaidinimo metodus įsikūnijant į Hugh Hefnerio asmenybę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles