Paaiškėjo, kada pasirodys antroji „Krydo“ dalis

Paaiškėjo, kada pasirodys antroji „Krydo“ dalis

Kelis mėnesius trukusios antrosios „Krydo“ (angl. „Creed“) dalies spekuliacijos dėl išleidimo datos pagaliau baigėsi. Kaip jau buvo minėta, į juostą sugrįš tiek Sylvesteris Stallone, tiek Michaelas B. Jordanas, o pati juosta didžiuosiuose kino ekranuose pasirodys 2018-ų metų Lapkričio 18-ąją, taigi laukti liko visai nedaug.

Sylvesteris Stallone šį sykį perima režisieriaus vairą į savo rankas bei vėlgi apsiims prodiuserio vaidmeniu. Skelbiama, kad istorija ir vėl suksis panašia linkme, kaip kad buvo pirmame filme – Rocky’is Balboa toliau liks Apollo Creedo sūnaus mokytoju, o šie varžysis su nauju boksininku.

Tikėtina, kad didžiąja grėsme šį sykį taps arba sugrįžtantis Dolphas Lundgrenas, arba netikėtai atsiradęs jo vaikas. Primename, kad ketvirtoje „Rockio“ (angl. „Rocky 4“) dalyje Apollo Creedą bokso ringe nužudė tas pats Ivanas Drago (akt. Dolphas Lundgrenas), tad visai tikėtina išvysti revanšo trokštanti Adonio nusiteikimą.

Nepaisant fakto, kad pirmosios „Krydo“ dalies režisierius Ryanas Coogleris visai puikiai susitvarkė su savo užduotimis, šis elementariai nespėtų susitvarkyti ir su antrąja „Krydo“ dalimi. Šiuo metu režisierius įnirtingai ruošiasi filmo „Black Panther“ premjerai, kuri pasirodys jau kitų metų vasario mėnesį.

Primename, kad „Krydas 2“ į didžiuosius kino ekranus atkeliaus kitų metų Lapkričio 18-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles