Rebecca Ferguson ir Lea Seydoux – tarp kandidačių vaidinti „Gambite“

Rebecca Ferguson ir Lea Seydoux – tarp kandidačių vaidinti „Gambite“

„Fox“ studijos kuriamo filmo „Gambitas“ (angl. „Gambit“) kūrėjai, panašu, susitvarkė su pastaruoju metu kilusiomis problemomis ir toliau planuoja greitai prasidėsiantį filmavimą. Kaip praneša „Deadline“, šiuo metu yra įnirtingai ieškoma pagrindinę filmo heroję įkūnysianti aktorė.

Labiausiai tikėtina, kad vaidmenį gaus viena iš trijų aktorių. Viena jų yra Rebecca Ferguson, laikoma favorite vaidinti „Gambite“. Iš Švedijos kilusi aktorė į platesnį žiūrovų akiratį pakliuvo po pasirodymo seriale „Baltoji karalienė“ (angl. „The White Queen“), už kurį buvo nominuota Auksiniam gaubliui. Šiuo metu ją galima pamatyti Lietuvos kino teatruose jau rodomame filme „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“).

Į iš komiksų pažįstamos Beladonos Budro vaidmenį taip pat pretenduoja Lea Seydoux. Ji sužibėjo 2013 metų filme „Adelės gyvenimas“ (angl. „Blue is the Warmest Colour“), kuomet už savo vaidybą ji buvo apdovanota Kanuose. L. Seydoux šį rudenį pasirodysiančiame filme „Spektras“ (angl. „Spectre“) įkūnys Džeimso Bondo merginą.

Bene mažiausiai žinoma kandidatė – Abbey Lee. Modeliu dirbusi aktorė kine pirmą kartą suvaidino šių metų filme „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“). Kitąmet ji pasirodys dviejuose ganėtinai dideliuose filmuose – epe „Egipto dievai“ (angl. „Gods of Egypt“) ir siaubo trileryje „Neoninis demonas“ (angl. „The Neon Demon“).

Tikėtina, kad Gambite vaidinsianti aktorė bus oficialiai paskelbta artimiausiu metu. Tuo tarpu filmo filmavimas turėtų prasidėti jau šį rudenį. Neseniai buvo pasirodę gandai, kad pagrindinį veikėją turėjęs įkūnyti Channingas Tatumas pasitraukia iš projekto, tačiau tai ir liko gandais.

Juostą režisuoja Rupertas Wyattas. Filmo premjera – 2016 metų spalio 7 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles