Samuelis L. Jacksonas prisijungia prie „Kongo: Kaukolių salos“

Samuelis L. Jacksonas prisijungia prie „Kongo: Kaukolių salos“

Problemomis apipintas filmo „Kongas: Kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“) planavimas po truputį juda į priekį. „Deadline“ praneša, kad „Legendary Pictures“ studija surado aktorius, galinčius pakeisti projektą palikusius J.K. Simmonsą ir Michaelą Keatoną.

Straipsnyje teigiama, kad J.K. Simmonso vaidmenį perims Samuelis L. Jacksonas. Abu aktoriai yra pasižymėję įkūnydami piktus ir agresyvius veikėjus, todėl toks pakeitimas nėra itin drastiškas. S.L. Jacksonas kol kas nepasirašė sutarties vaidinti filme, tačiau žinant tai, jog jis yra vaidinęs „Žvaigždžių karų“ ir „Marvel“ franšizėse, prisijungimas prie dar vieno didelio filmo jam neturėtų būti problema.

M. Keatoną, tuo tarpu, turėtų pakeisti aktorius Johnas C. Reilly‘is. Pastaruoju metu matomas pramoginio tipo filmuose, tokiuose kaip „Įbroliai“ (angl. „Step Brothers“) ar „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“), aktorius yra vaidinęs ne viename visuotinai pripažintame filme, o už pasirodymą „Čikagoje“ (angl. „Chicago“) buvo nominuotas Oskarui.

Prie filmo taip pat prisijungia Tomas Wilkinsonas. Du kartus už filmus „Miegamajame“ (angl. „In the Bedroom“) ir „Maiklo Kleitono sukurta tiesa“ (angl. „Michael Clayton“) Oskarui nominuoto aktoriaus rolė kol kas nežinoma.

Apie patį filmą taip pat yra žinoma labai mažai, tačiau jis vėl turėtų pasakoti apie tai, kaip garsusis King Kongas tapo visus gąsdinančia beždžione. Tikėtina, kad tokia galinga aktorių komanda (prie filmo jau prieš kurį laikė prisijungė Tomas Hiddlestonas ir Brie Larson) buvo surinkta ne vien eiliniam filmui apie pabaisą.

Jordano Vogto-Robertso režisuojama juosta filmavimą veikiausiai pradės šių metų pabaigoje, o kino teatruose pasirodys 2017 metų kovo 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles