Legendinis „Košmaras Guobų gatvėje“ turės dar vieną perdirbinį

Legendinis „Košmaras Guobų gatvėje“ turės dar vieną perdirbinį

Kad žiūrovai vėl negalėtų ramiai miegoti, kino studija „New Line Cinema“ ruošiasi kurti legendinio siaubo filmų serijos „Košmaras Guobų gatvėje“ (angl. „Nightmare on Elm Street“) serijos perdirbinį arba tęsinį. Tikslas – užmiršti katastrofišką 2010 m. Samuelio Bayerio perdirbinį ir viską pradėti nuo naujos vizijos.

Siužeto detalės kol kas saugomos po devyniais užraktais, tačiau filmo gerbėjai gali būti tikri, kad žaliai raudoną megztinį ir fetrinę skrybėlę dėvintis serijinis žudikas Fredis Kriugeris grįš ir vėl terorizuos nemiegančią jaunąją kartą. Kol kas filmas dar neturi prodiuserio, į scenaristus buvo rekomenduotas Davidas Leslie Johnsonas, rašęs scenarijų kitam siaubo filmui – mistiniam trileriui „Našlaitė“ (angl. „Orphan“). Studija taip pat peržiūrės dar kelias scenaristų kandidatūras.

1984 m. pasirodęs Weso Cravenso režisuota siaubo filmų klasika tapęs „Košmaras Guobų gatvėje“ sukūrė kultinį personažą Fredį Kriugerį ir tapo kultūriniu fenomenu bei užėmė tvirtą vietą šalia 1978 m. Johno Carpenterio „Helovyno“ (angl. „Halloween“) ir 1980 m. Seano S. Cunninghamo „Penktadienis, 13-oji“ (angl. „Friday, the 13th“). Iš viso devynių dalių (1985 m., 1987 m., 1988 m., 1989 m., 1991 m., 1994 m., 2003 m., 2010 m.), įskaitant ir 2003 m. filmą „Fredis prieš Džeisoną“ (angl. „Freddy vs. Jason“), kuriame susitinka pagrindiniai „Košmaro Guobų gatvėje“ ir „Penktadienis, 13-oji personažai, serija inspiravo šalutinius projektus kitose populiariosios kultūros meno srityse – sukurta dvylika romanų, daugybė komiksų, keletas video žaidimų ir televizijos serialas.

Tiesą sakant, buvo planuojama, kad 2010 m. M. Bay‘aus perdirbinys duos pradžią naujai serijai, tačiau ši versija, kurioje vaidino Rooney Mara ir Jackie‘is Earle‘as Haley‘us, buvo visiškai sutaršyta kritikų, kurių nuomonė sutapo su nusivylusių žiūrovų požiūriu. Kalbama, kad dabar kino studija ruošiasi viską atidžiai peržiūrėti ir sukurti perdirbinį, vertą originalo. Tarp kitko, „New Line Cinema“, dažnai vadinama „Fredžio Kriugerio pastatyta studija“, šiai filmų serijai yra nemažai skolinga, kadangi būtent šio filmo sėkmė lėmė tuomet dar tik smulkaus platintojo iškilimą ir augimą.

„Košmaras Guobų gatvėje“ prisijungė prie kitų legendinių savo laikmečio filmų – „Penktadienis, 13-oji“, „Helovynas“ ir „Kruvinosios skerdynės Teksase“ (angl. „Texas Chainsaw“), kurių perdirbiniai jau pradėti kurti. Marcusas Dunstanas režisuos „Helovyno sugrįžimą“ (angl. „Halloween Returns“), serialo „Hanibalas“ (angl. „Hannibal“) scenaristas Nickas Antosca dirba su „Penktadienis, 13-oji“ tęsiniu, o „Kruvinųjų skerdynių Teksase“ priešistorė, kuri pasakos apie Odaveidį (angl. Leatherface), jau surinko visą aktorių komandą. Kino studija „New Line Cinema“, plėtojanti naują „Košmaro Guobų gatvėje“ projektą, pasekė kitų kino studijų, naujam gyvenimui bandančių prikelti klasikinius siaubo filmus ir grąžinti jiems buvusią šlovę, pavyzdžiu. Belieka tikėtis, kad geri ketinimai šįkart pasiteisins ir žiūrovai dar kartą nenusivils.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles