Pasirodė pirmasis Matto Smitho filmo apie serijinį žudiką Charles‘ą Mansoną anonsas

Pasirodė pirmasis Matto Smitho filmo apie serijinį žudiką Charles‘ą Mansoną anonsas

Kol pasaulis svarsto, ar Devintasis daktaras Mattas Smithas iš tiesų pasirodys devintajame „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) epizode, siūlome palaukti, nes iki tol pamatysime dar vieną aktoriaus darbą – biografinę dramą „Charlie Says“ (liet.  „Čarlis sako“).

„Amerikos psichopato“ (angl. „American Psycho“) režisierė Mary Harron serijinio žudiko Charles‘o Mansono istoriją nusprendė atskleisti per keletą jo kulto narių, patekusių į nelaisvę. Pustrečios minutės anonse serialo „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) aktorės Hannah‘os Murray veikėja Leslė Van Houten ir jos bendražygės pasakoja apie prisijungimą prie kulto ir C. Mansono svarbą jų gyvenime, neišnykusią net kalėjime.

Mattui Smithui atiteko nemaža užduotis – aktorius turės įtikinamai įkūnyti charizmatišką, tačiau kraupią asmenybę, žmones pritraukusią taip, kad šie žudė vos jam paliepus. Tai nebus įprastas šiurpaus nusikaltėlio vaidmuo – C. Mansonas buvo patrauklus ir žavus, šias savybes panaudojęs į kultą pritraukti daugybę jaunų žmonių.

Šiemet minima 50 metų nuo pirmųjų Mansono šeimynėlės žudynių, tad tikrai ne sutapimas, jog Holivudo studijos nusprendė išleisti ne vieną kūrinį apie žudiką: be gegužę pasirodysiančio „Čarlis sako“, balandžio pradžioje išvysime „Šaron Teit kankinimą“ (angl. „The Haunting of Sharon Tate“) su Hilary Duff, antrajame Davido Fincherio režisuojamo serialo „Mindhunter“ sezone taip pat pasirodys C. Mansonas, o viską karūnuos Quentino Tarantino „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time In Hollywood“).

Kviečiame susipažinti su „Čarlis sako“ video anonse:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles