Ko galime tikėtis iš juostos „Pirmasis žmogus“?

Ko galime tikėtis iš juostos „Pirmasis žmogus“?

Tris kartus iš eilės gauti geriausio filmo nominaciją Oskarų ceremonijoje nėra lengva užduotis. Tačiau atrodo, jog 33 metų režisieriui vunderkindui Damienui Chazelle tai gali pavykti. Režisierius išgarsėjo savo filmu „Atkirtis“ (angl. „Whiplash“), kuris buvo nominuotas penkiems Akademijos apdovanojimams. 2016-aisiais pasirodė dabar vienu geriausių visų laikų miuziklų laikomas „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“), nominuotas  net keturiolikai Oskarų, iš kurių laimėjo šešis. Damienas Chazelle ir toliau juda tokiu pat tempu ir šiemet pasirodys „Pirmasis žmogus“ (angl. „The First Man“).

Filme bus pasakoja apie misiją „Apollo 11“ – pirmojo žmogaus Neilo Armstrongo nusileidimą Mėnulyje. Pats režisierius apie filmą kalbėjo: „Dedame viltis, jog pavyks žmogaus suvokimą perkelti ten, kur jis dar niekada nebuvo ir tai beprotiškiausias dalykas, kokį esame darę“. Tai juosta apie žmogų, kuris savo skausmą laiko giliai viduje ir galiausiai nuo to skausmo išsivaduoja. Režisierius puikiai moka sukurti įtampą ir jo filmų pabaigos tiesiog pribloškia. Filmas jau pristatytas Venecijos filmų festivalyje, o kino teatruose pasirodys spalio mėnesį. Juosta įvertinta labai gerai, ir dėl savo įtampos bei klaustrofobiškumo vadinama „Diunkerku kosmose“. Pagrindinį vaidmenį atlieka Raynas Goslingas ir jo pasirodymas apibūdintas kaip būtent toks, kokio reikia filmui. Garso takelis, sukurtas Oskaru jau apdovanoto kompozitoriaus Justino Hurwitzo, taip pat puikus.

Kalbama, jog ši juosta Oskarų ceremonijoje nesunkiai gali surinkti daugiau nei 10 nominacijų. O žinant, kaip amerikiečiai didžiuojasi savo šalimi ir pirmuoju žmogaus nusileidimu mėnulyje, „Pirmasis žmogus“ gali pasiekti ir daug daugiau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles