Leonardo DiCaprio prodiusuos filmą apie „Volkswagen“ skandalą

Leonardo DiCaprio prodiusuos filmą apie „Volkswagen“ skandalą

Siekdami įrodyti, kad pasaulyje nėra tokio įvykio, kurio nebūtų galima paversti Holivudo filmu, Leonardo DiCaprio ir studija „Paramount“ imasi vieno aktualiausių šių dienų skandalų ir ruošiasi kurti juostą apie neseniai į viešumą iškeltą automobilių kompanijos „Volkswagen“ sukčiavimą, praneša „Variety“.

Filmas bus kuriamas pagal „The New York Times“ žurnalisto knygą, kurios teises nusipirko „Paramount“. Knygoje yra plačiau aprašoma tai, kaip „Volkswagen“ apgaudinėjo aplinkosaugininkus jų automobilių testavimo metu. Kompanija sukūrė programą, suprantančią, kada yra tikrinamas automobilio išmetamų dujų kiekis, dėl ko automobilyje tuomet įsijungdavo degalų taupymo mechanizmas ir testuotojai aptikdavo tik itin mažą išmetamųjų dujų kiekį. Natūraliomis sąlygomis „Volkswagen“ automobiliai išmesdavo maždaug 40 kartų daugiau išmetamųjų dujų nei testavimo metu.

Prieš mėnesį prasidėjęs skandalas privertė iš savo posto pasitraukti aukščiausius kompanijos vadovus ir kalbėti apie rekordines baudas „Volkswagen“ grupei.

Kol kas nekalbama apie tai, kokie aktoriai ar kūrėjai yra siejami su filmu – žinoma tik tiek, kad jį su savo prodiusavimo kompanija „Appian Way“ prodiusuos L. DiCaprio ir Jennifer Davvison. L. DiCaprio jau yra pasižymėjęs kaip filmų „Volstryto vilkas“ (angl. „The Wolf of Wall Street“), „Bėgančios kortos“ (angl. „Runner Runner“) ir „Iš pragaro“ (angl. „Out of the Furnace“) prodiuseris.

Naujausias filmas su L. Dicaprio „Prisikėlęs“ (angl. „The Revenant“), už kurį jam prognozuojama eilinė Oskaro nominacija, pasirodys sausio 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles