Naujajame „Keršytojų: Pabaiga“ anonse – žvilgsnis į praeitį ir tuos, kurie išliko

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki premjeros datos, kino studija „Marvel“ paviešino jau antrąjį pilną filmo anonsą. Naujajame žvilgsnyje į būsimą filmą kūrėjai nusprendė pažvelgti į pirmuosius superherojų žingsnius, o kartu ir parodyti tai, ko nerodė iki šiol. Tik kol kas sunku suprasti, ar studija ir režisieriai broliai Russo tęsi savo anksčiau duotą pažadą.

Šiuo atveju kalbama apie tai, kad buvo žadama anonsuose parodyti medžiagos vos iš pirmųjų 15 minučių filmo. Ir, nors kol kas filmas atrodo bus 3 valandų, tas pažadas darosi vis mažiau įgyvendinamas. Gal dėl to, kad šiame anonse pamatome kelis kadrus, sufleruojančius į gerokai labiau pažengusią istoriją. Mes jau matėme liūdesio kupinus veidus pirmame anonse, taip pat,  iš „Kapitonės Marvel“ kreditų scenos, kad ji atyvko į Keršytojų būstinę. Tačiau šiame anonse parodomas gana įnirtingas veiksmas, kuriame dalyvauja Skruzdėliukas. Be to, galime išvysti ir visiškai naujas Keršytojų uniformas ir sulėtintą žygiavimą, nurodantį kelionę į rimtą mūšį.

Taip pat, galime galime būti tikri, kad Tonis Starkas visgi išgyvena. Pirmiausia, dėl to, kad anksčiau galėjome tik spėlioti apie tai. Juk ankstesniuose filmuose uniformas Keršytojams kūrė būtent Starkas. Arba jas adaptavo. O čia jau matome absoliučiai naują veikėjų įvaizdį, plius, dauguma jų susibūrę vienoje vietoje. Na, ir galiausiai – nors ir išvargęs, pats Tonis žygiuoja visuje veikėjų grupėje.Na, o daugiau – žemiau pateiktame anonse.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka bene visi pagrindiniai 10 metų kurtos visatos aktoriai – Robertas Downey’is Jaunesnysis, Chrisas Hemsworthas, Chrisas Evansas, Markas Ruffallo, Scarlett Johansson, Joshas Brolinas, Karen Gillan, Paulas Ruddas, Evangeline Lilly, Elizabeth Olsen, Sebastianas Stanas, Bradley’is Cooperis ir dar daug, daug kitų aktorių. Filmo premjera – balandžio 26 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles