H. Jackmanas – naujausias kandidatas vaidinti „Ferrari“ įkūrėją garsiajame M. Manno projekte

H. Jackmanas – naujausias kandidatas vaidinti „Ferrari“ įkūrėją garsiajame M. Manno projekte

Legendinis kino kūrėjas Michaelas Mannas, sukūręs tokius filmus kaip „Karštis“ (angl. „Heat“) ir „Nakties įkaitas“ (angl. „Collateral“), pastaraisiais metais labiausiai pasižymėjo kaip žmogus, iš paskutiniųjų bandantis sukurti filmą apie „Ferrari“ įkūrėją Enzo Ferrari. Dabar šis projektas dar kartą priartėjo prie realybės.

Pasak „Deadline“, pagrindiniu kandidatu vaidinti E. Ferrari tapo Hugh Jackmanas, ką tik atsisveikinęs su jį išgarsinusiu Ernio vaidmeniu filme „Loganas“ (angl. „Logan“), kuris šiuo metu yra rodomas kino teatruose. Kartu su juo E. Ferrari žmoną Lindą vaidintų aktorė Noomi Rapace, pasirodžiusi filme „Prometėjas“ (angl. „Prometheus“).

M. Mannas filmą apie legendinės automobilių kompanijos įkūrėją bando kurti jau seniai – projektas dar prieš 17 metų buvo planuojamas su mintimi, kad jį režisuos kūrėjas Sydney Pollackas, tačiau anuomet procesas taip ir nepajudėjo iš mirties taško.

Pastaraisiais metais E. Ferrari vaidmuo buvo patikėtas Christianui Bale‘ui. Kadangi aktorius yra įpratęs imtis drastiškų priemonių įkūnydamas savo veikėjus, šįkart jis nusprendė vaidmeniui priaugti svorio, tačiau susidūrė su sveikatos problemomis, dėl kurių privalėjo pasitraukti iš šio projekto. Kaip pastebi „Deadline“, H. Jackmanas jau beveik du dešimtmečius dėl vaidmenų Iksmenų franšizėje turėjo laikytis griežtų dietų, todėl jis yra labiau linkęs pasileisti tokio tipo filmui.

Planuojama, kad „Ferrari“ bus pradėtas filmuoti 2018 metų vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles