Oficialu! Sekančiu Martino Scorseses filmu taps gangsterinė drama „Airis“

Oficialu! Sekančiu Martino Scorseses filmu taps gangsterinė drama „Airis“

Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“,  kompanija „STX Entertainment“ 69-ame Kanų kino festivalyje nusipirko tarptautines teisės būsimam Martino Scorseses filmui „Airis“ (angl. „The Irishman“), kurių kaina siekia rekordinius 50 milijonų dolerių.

Už filmo distribuciją Šiaurės Amerikoje bus atsakinga kino studija „Paramount Pictures“, kuri taip pat padengs 20 procentų filmo produkcijos išlaidų. Bendras juostos biudžetas sieks 100 mln. dolerių. Tai bus kol kas pats brangiausias kompanijos „STX Entertainment“ projektas. Anksčiau perspektyvi kompanija buvo išleidusi filmus „Hardcore Henry“ ir „Dovana“ (angl. „The Gift“).

Filmo „Airis“ filmavimas prasidės 2017 m. sausio mėnesį, o jo premjera bus numatyta tų pačių metų gale. Akivaizdu, kad studija „Paramount“ ir kompanija „SXT Entertainment“ norės pristatyti filmą apdovanojimų sezono įkarštyje.

Būsimame režisieriaus Martino Scorseses filme apie gangsterius pasirodys trys legendiniai aktoriai – Harvey Keitelis, Robertas De Niro ir Alas Pacino. Robertui De Niro tai bus jau dešimtas bendradarbiavimas su režisieriumi, o Harvey Keiteliui ketvirtas pasirodymas jo filmuose. Alas Pacino kol kas neturėjo progos padirbėti su Oskarą laimėjusiu kino kūrėju. Filme galėjo pasirodyti dar vienas legendinis Martino Scorseses filmų aktorius Joe Pesci, bet jis iš projekto galiausiai pasitraukė.

Artimiausiu Martino Scorseses filmu taps istorinė drama „Tyla“ (angl. „Silence“), kuri kino ekranus pasieks šių metų spalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles