„Daktaro Miego“ tęsinio planai pristabdyti

„Daktaro Miego“ tęsinio planai pristabdyti

Praėjus beveik keturiasdešimčiai metų, kino teatruose pasirodė siaubo klasikos „Švytėjimas“  (angl. „The Shining“) tęsinys „Daktaras Miegas“ (angl. „Doctor Sleep“), tačiau toks įspūdingas laiko tarpas tarp filmų neturėjo geros įtakos bilietų pardavimams. Nepaisant padorių įvertinimų, „Daktaras Miegas“ neužkabino žiūrovų kaip tikėtasi ir yra pranašaujama, kad „Warner Bros“ studijai atneš 20 milijonų JAV dolerių nuostolį (filmo biudžetas siekė 50 milijonų).

Ši nesėkmė tikriausiai labai nustebino studijos vadovus, nes jie filmu buvo taip patenkinti, kad jau pradėjo planuoti plėsti „Švytėjimo“ visatą. Režisierius Mike‘as Flanaganas jau buvo pakviestas režisuoti tęsinį, arba labiau šalutinį projektą, kurio pagrindinis veikėjas būtų Haloranas. Jis pasirodė tiek „Švytėjime“, tiek „Daktare Miege“ ir jis atliko mentoriaus vaidmenį, mokindamas pagrindinį veikėją kaip naudoti savo galias.

Nors Haloranas „Švytėjimo“ įvykių neišgyveno, tai nebuvo kliūtis scenaristams įkelti jį į tęsinį. Kadangi abu filmai buvo adaptuoti pagal Stepheno Kingo knygas, papildomas projektas apie šalutinį veikėją būtų visiškai nauja teritorija. Tačiau su netikėtai prastais finansiniais rezultatais šio filmo likimas yra nežinomas. Pats režisierius irgi prasitarė, kad į šią visatą sugrįžti neplanuoja, jam užtenka, kad jo režisuotas „Daktaras Miegas“ patiko ir Stephenui Kingui, ir Stanley Kubricko šeimai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles