Naujas Neilo Blomkampo filmas „Inferno“ bus pradėtas filmuoti kitais metais

Naujas Neilo Blomkampo filmas „Inferno“ bus pradėtas filmuoti kitais metais

„9-ojo rajono“ (angl. „District 9“) bei „Eliziejaus“ (angl. „Elysium“) režisierius Neilas Blomkampas pagaliau surado naują projektą. Kitų metų kovą bus pradėtas filmuoti originalus mokslinės fantastikos trileris „Inferno“. Pagrindinį vaidmenį atlieka TV serialo „Tikras detektyvas“ (angl. „True Detective“) aktorius Tayloras Kitchas.

Pasak siužeto santraukos, „Inferno“ veiksmas vyksta Naujojoje Meksikoje, kur pagrindinis veikėjas detektyvas atkeliauja tirti iš pirmo žvilgsnio paprastos žmogžudystės. Tačiau rutina išaugs į kai ką didesnio ir veikėjui teks stoti akis į akį su nežemiškomis būtybėmis ir paslaptingu žvėrimi, kuris ketina pašalinti vienintelį nusikaltimo liudininką.

Paskutinis N. Blomkampo filmas „Čapis“ (angl. „Chappie“) pasirodė 2015-ais metais ir nuo to laiko režisieriui nepavyko įgyvendinti kito didelio projekto. Vienas iš jų buvo penktasis „Svetimo“ (angl. „Alien“) filmas, į kurį planavo sugrįžti net pati pirmųjų filmų aktorė Sigourney Weaver. Deja, fanams teko nusivilti, kai „Fox“ studija atėmė projektą iš N. Blomkampo ir perdavė jį šios serijos kūrėjui Ridley Scottui. Po to jis buvo paskirtas dirbti prie „Roboto policininko“ (angl. „RoboCop“) perdirbinio, tačiau prieš kelis mėnesius jis paliko ir šį filmą. Dabar režisierius yra užtvirtintas nauju, jokiai serijai nepriklausančiu, projektu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles