Holivudas išleis filmą apie kriptovaliutas su Kurtu Russellu ir Luke‘u Hemsworthu

Holivudas išleis filmą apie kriptovaliutas su Kurtu Russellu ir Luke‘u Hemsworthu

Taip, ši antraštė nėra dar vienas Google stiliaus balandžio pirmosios pokštas. Ačiū tau, mielas skaitytojau, kuris paspaudė šią nuorodą, ir pateko į „Buvau Kine“ svetainę, šiuo metu siurbiančią tavo kompiuterio resursus dėl kriptovaliutų kasybos. Nors paskutinis sakinys nėra tiesa, panašios konspiracijos bus nagrinėjamos Johno Stalbergo Jr. režisuojamame filme „Crypto“.

Nors apie juostą pirmą kartą išgirdome dar praėjusią vasarą, „Crypto“ kūrėjai nesistengė per daug skelbtis, todėl prieš keletą dienų pasirodžiusiame anonse pamatėme daugiau detalių, nei spėjome išgirsti per paskutinius 9 mėnesius.

Didžiają anonso dalį prieš kamerą figūruoja aktoriaus Beau Knappo protagonistas Martinas, tačiau nevengiama kadrų su Kurtu Russellu, kuris, sprendžiant iš filmo aprašymo, neatliks didelio vaidmens, tačiau tai yra vienas iš nedaugelio dalykų, kuo gali šis pasigirti „Yale Productions“ ir „Lionsgate“ darbas. Tiesa, keletą sekundžių šmėžteli ir Luke‘as Hemsworthas, tačiau nuojauta kužda, jog jis taip pat pasamdytas tik dėl skambaus vardo.

„Crypto“ pasakoja istoriją apie Volstryto bankininką, atskleidžiantį pasaulinį konspiracinį tinklą, į priekį vedamą treningais vilkinčių rusų mafijozų. Anonse B. Knappo veikėjas rodomas kaip kriptovaliutų genijus, susikrovęs turtus per Bitkoiną, o greitai atsiranda ir mafija bei ginklai.

Iš trumpo klipo sunku susidaryti vaizdą, apie ką iš tiesų bus šis nedidelio biudžeto filmas, bandantis sutraukti žiūrovus per šiuo metu populiarų kriptovaliutų madą, bet panašu, jog mokėti tikrus pinigus už bilietą į „Crypto“ būtų didesnis pinigų išmetimas į balą, nei statymas ant dar vieno x-coin’o.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles