Pasipildė filmo „Žudiko asmens sargybinis“ tęsinio aktorių komanda

Pasipildė filmo „Žudiko asmens sargybinis“ tęsinio aktorių komanda

Aktoriai Richardas E. Grantas ir Antonio Banderasas jungiasi prie dar oficialaus pavadinimo neturinčio filmo „Žudiko asmens sargybinis“ (angl. „The Hitman‘s Bodyguard“) tęsinio, kuriame vaidins ir pirmojoje dalyje matyti aktoriai – Ryanas Reynoldsas, Samuelis L. Jacksonas ir Salma Hayek.

R. Grantas, kuris buvo nominuotas „Oskaro“ apdovanojimui už vaidmenį filme „Can You Ever Forgive Me?“ (liet. „Ar galėsi man kada nors atleisti?“) ir vėl sugrįš į savo vaidmenį iš pirmojo 2017 m. filmo, kuriame vaidino nuo narkotikų priklausomą įmonės vadovą. Naujienų portalas „Variety“ jau anksčiau šį mėnesį pranešė, kad prie projekto jungiasi ir aktorius Frankas Grillo, kuris įkūnys Interpolo agentą, kuriam prireiks R. Reynoldso, S. L. Jacksono ir S. Hayek veikėjų pagalbos tam, kad apsaugotų Europą nuo kibernetinių atakų. Taip pat filme išvysime ir Morganą Freemaną, tačiau jo vaidmuo, kaip ir A. Banderaso, kol kas nėra skelbiamas.

Filmas „Žudiko asmens sargybinis“ buvo išleistas 2017 m. vasarą ir uždirbo daugiau nei 176 milijonus dolerių visame pasaulyje. Filmo tęsinį, pagal Tomo O‘Connoro parengtą scenarijų režisuos ir pirmajai daliai vadovavęs režisierius Patrickas Hughesas. Filmo gamyba prasidėjo Italijoje, kur turėtų vykti ir vieni pirmųjų filmavimų, tačiau filme išvysime ir Londono bei Kroatijos vaizdų. Aktorius Mattas O‘Toole‘as ir scenaristas Lesas Weldonas dirbs kaip filmo prodiuseriai, atstovaudami filmų gamybos kompanijas „Millennium Media“ ir „Campbell Grobman Films“. Vykdomaisiais filmo prodiuseriais paskirti Avi Lerneris, Trevoras Shortas, Boazas Davidsonas, Jeffrey Greensteinas ir Jonathanas Yungeris iš „Millennium Media“, kartu su Lati Grobman ir Christa Compbell iš „Campbell Grobman Films“.

Aktorius A. Banderasas artimiausiu metu pasirodys kino studijos „Fox“ filme „Naujieji mutantai“ (angl. „The New Mutants“) ir „Universal Pictures“ filme „The Voyage of Doctor Dolittle“. Tuo tarpu R. Grantą išvysime filme „Žvaigždžių karai 9“ (angl. „Star Wars: Episode IX“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles