Kraupiai Stepheno Kingo knygos ekranizacijai pagaliau rastas klounas

Kraupiai Stepheno Kingo knygos ekranizacijai pagaliau rastas klounas

Dar 2012 metais studijos „Warner Bros.“ paskelbtas projektas „Tai“ (angl. „It“) vis dar gyvas ir tikėtina, jog visai greitai bus įgyvendintas. Pagal žinomą Stepheno Kingo romaną filmą statantis „Tikrojo detektyvo“ (angl. „True Detective“) režisierius Cary‘is Fukunaga galiausiai surado pagrindinio veikėjo atlikėją. Kraupų klouną Penivaizą suvaidins greitai populiarumo laipteliais Holivude kylantis britų aktorius Willas Poulteras.

Dar 2012 metais studija „Warner Bros.“ nusprendė filmą „Tai“ padalyti į dvi dalis. Toks sprendimas nebuvo visiška staigmena.  1985 metais pasirodęs literatūrinis kūrinys tapo ne tik bestseleriu, bet dar ir turintis didžiausią apimtį „siaubo karaliaus“ knygų kolekcijoje. 1990 m. knyga buvo ekranizuota televiziniam filme, ir, net  atsižvelgiant į trijų valandų trukmę, kūrėjai nesugebėjo papasakoti visų įvykių, aprašytų literatūriniame kūrinyje.

Knygos „Tai“ veiksmas vyksta dvejuose skirtingose laiko juostose, o jo centru tampa miestelis, pavadinimu Deris. 1958 metais čia gyvena ir tarpusavyje draugauja septyni mokiniai, vadinantys save „Nevykėlių klubu“. Visus juos persekioja paslaptinga ir blogį sėjanti būtybė, kuri kiekvienam jų pasirodo visiškai skirtinguose pavidaluose. Populiariausiu tampa klounas Penivaizas. Iš pradžių tai mielas ir draugiškas veikėjas, kuris vėliau pasikeičia į kraugerišką piktadarį. Šis padaras kas keletą dešimtmečių išlenda į paviršių patenkinti savo kraujo troškimą ir alkį, o jo taikiniais dažniausiai tampa vaikai. Kova su padaru vyksta daugiau nei tris dešimtmečius.

Pasak juostos prodiuserių, jie padalys filmą tokiu būdu, jog žiūrovai pirmoje juostoje galės išvysti paauglių istoriją ir jų kovas su piktadariu, o antrojoje dalyje bus pristatyti jau suaugę veikėjai, kuriems po daugelio metų ir vėl teks susidurti su kadaise nugalėtu priešu.

Pagrindinio juostos piktadario vaidmuo atiteko dar jaunam, bet itin perspektyviam britų aktoriui Willui Poulterui, kuris žiūrovams labiausiai žinomas iš filmų „Narnijos kronikos:  „Aušros užkariautojo“ kelionė“ (angl. „The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader“), „Mes – Mileriai“ (angl. „We‘re the Millers“) ir „Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“). Šiais metais aktorius pasirodys 2015 m. Oskaro laureato Alejandro Gonzaleso Inarritu filme „Prisikėlęs“ (angl. „The Revenant“), kuris laikomas vienu rimčiausiu pretendentu į JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimus.

Iš pradžių studija „Warner Bros.“ ir būsimos juostos prodiuseriai norėjo vyresnio aktoriaus Penivaizo vaidmeniui. Visgi 1990 televizinėje versijoje klouną įkūnijo 44-metis Timas Curry‘is, tačiau pamatę „Prisikėlusį“, jie akimirksniu apsigalvojo ir pasiūlė vaidmenį jaunajam talentui.

 „Tai“ filmavimo darbai prasidės jau šių metų birželį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles