Verda diskusijos dėl antrosios filmo „Bohemijos rapsodija“ dalies

Verda diskusijos dėl antrosios filmo „Bohemijos rapsodija“ dalies

Panašu, kad planas kurti filmo „Bohemijos rapsodija“ (angl. „Bohemian Rhapsody“) tęsinį yra kur kas realesnis nei atrodė iš pradžių. Grupės „Queen“ gitaristas Brianas May‘us kiek anksčiau kalbėjo apie tęsinio planus, kada tvirtino, jog filmo užbaigimas su „Live Aid“ festivaliu buvo tiesiog tobulas sprendimas ir pridėjo: „Kas žino, galbūt bus ir viso to tęsinys.“ – juokdamasis komentavo gitaristas. Pastarasis interviu su B. May‘u įvyko gerokai anksčiau nei filmas ėmė rinkti vieną kino apdovanojimą po kito, o aktorius Rami‘is Malekas nespėjo atsiginti visų jam skirtų pagirų už neįtikėtiną vaidybą. Daug kas įvyko po to interviu ir dabar darosi aišku, kodėl imtasi rimtai svarstyti filmo tęsinio galimybę.

Naujame interviu, „Queen“ muzikinių klipų režisierius Rudi‘is Dolezalas patvirtino, kad apie filmą „Bohemijos rapsodija 2“ yra „intensyviai diskutuojama „Queen“ šeimoje“. Apie tai, kaip ar kada tęsinys įvyks, R. Dolezalas teigė, kad tam planą turi grupės vadybininkas Jimas Beachas, kuris svarsto tęsinį pradėt nuo „Live Aid“ festivalio. Tai dar nėra patvirtina grupės ar ko nors kito iš šios stovyklos, tačiau panašu, kad šios kalbos labiau linksta į realaus įgyvendinimo pusę. Tačiau tai ar filmas iš tikrųjų bus kuriamas, ar ne, tai jau visiškai kita istorija. Jeigu projektas bus vykdomas, bus įdomu pamatyti, ką pasirinks režisuoti šiai istorijai. Filmas „Bohemijos rapsodija“ buvo sukurtas kaip duoklė už darbą, kurį grupė „Queen“ ir Freddie‘is Mercury‘is įdėjo, formuodami rokenrolo įvaizdį. Šis muzikinis biografinis filmas dabar yra daugiausiai uždirbęs filmas šio žanro istorijoje, su „Auksinio gaublio“ ir „Oskaro“ apdovanojimų pergalėmis, todėl tęsinio kūrimas atrodytų visiškai natūralus ir įprastas sprendimas. Tačiau antrą kartą mėginti pagauti tokį sėkmės žybsnį, gali būti gan rizikinga, atsižvelgiant į grupės „Queen“ fanus. Jau dabar yra gausybė šios grupės fanų, kurie nėra patenkinti ir pirmuoju filmu.

Jeigu „Bohemijos rapsodijos“ tęsinys bus ir prasidės nuo „Live Aid“ festivalio, tuomet filmas suktųsi apie 6-erius paskutiniuosius F. Mercury‘io gyvenimo metus. Ir nors filme tikrai būtų ką parodyti apie tuos 6-erius dainininko gyvenimo metus, jie buvo ir neįtikėtinai privatūs, todėl kapstytis po tai, kas buvo ganėtinai asmeniška, tikriausiai nebūtų vienas geriausių filmo kūrėjų sprendimų. Be to, nors grupė per pastaruosius kelis dešimtmečius dažnai keliavo po muzikinius turus, išskyrus bosistą Johną Deaconą, jie iš tikrųjų nepadarė nieko, kas sudrebintų muzikos pasaulį (omeny turima dainų sukūrimą), nuo to laiko, kai mirė F. Mercury‘is.

Šiuo metu grupė „Queen“ koncertuoja su projekto „American Idol“ dalyviu, atlikėju Adamu Lambertu. Prie grupės atlikėjas prisijungė dar 2011 m., po to, kai jie kelerius metus koncertavo su grupės „Bad Company“ vokalistu Paulu Rodgersu. Kol apie filmą „Bohemijos rapsodija 2“ dar tik kalbama, tęsinys galimai ir nebus įgyvendinamas, nebent bus kuriamas paskutiniesiems originalios grupės gyvavimo metams paminėti, o tai gali tapti ir labai niūria istorija.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles