„PEZ“ saldainiai atkeliaus ir į didžiuosius kino ekranus

„PEZ“ saldainiai atkeliaus ir į didžiuosius kino ekranus

Kino studija „Envision Media Arts“ paskelbė, kad imasi visiškai naujo ir labai neįprasto projekto. Studijos atstovai pranešė, kad imasi kurti kadaise be galo populiarių saldainių „PEZ“ ekranizaciją. Tiksliau, filmą apie juos, nes nežinia, ką ten galima ekranizuoti.

Apie būsimą filmą praneša portalas „Comicbook“. „Saldainiai „PEZ“ yra mėgstami ir vaikų, ir suaugusiųjų. Su filmo scenaristu sukūrėme unikalų ir „PEZ“ saldainiams bei jų išmetimo aparačiukams skirtą pasaulį, o filmo istorija palies daugelio žiūrovų širdis“, – teigė „Envision Media Arts“ vadovas Lee Nelsonas.

Scenarijų juostai rašys Cameronas Fay‘us, kuris taip pat parašė scenarijų komedijai „Broliai teisininkai“ (angl. „Brother in Laws“).

Jeigu kas dar nėra susidūrę su šiais saldainiais, tai „PEZ“ yra kieta, kreidą primenantys saldainiai, kurie labiausiai įsimena ne dėl skonio, o pačių saldainių išmetimo aparačiukų. Jie būna labai įvairūs ir nuolat keičiasi, beprisitaikydami prie to laiko populiariųjų tendencijų.

Šis filmas prisijungia prie dar kelių labai absurdiškai skambančių būsimų projektų. Jų tarpe bus ir filmas apie Tetrį.

Nors nėra konkrečiai nurodoma, greičiausiai filmas apie „PEZ“ bus animacija. Na, o kada jis pasirodys, kol kas nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles