Chadwickas Bosemanas jungiasi prie naujo Spike‘o Lee filmo

Chadwickas Bosemanas jungiasi prie naujo Spike‘o Lee filmo

Režisierius Spike‘as Lee vis dar mėgaujasi savo pelnytų apdovanojimų sėkme ir potencialia ateities sėkme su filmu „Juodaodis iš Kukluksklano“ (angl. „BlackKklansman“), tačiau filmų kūrėjas neketina tiesiog sėdėti ir laukti visų apdovanojimų. Jis jau pradėjo pirmuosius darbus ties savo kitu projektu, filmu „Netflix“ platformai „Da 5 Bloods“, o prie jo prisijungia ir aktorius Chadwickas Bosemanas.

Filmas pasakos apie grupę Vietnamo veteranų, kurie sugrįžta į šalį ieškodami savo nekaltumo, kurį jie jaučia ten praradę. Pranešama, kad Delroy‘us Lindo ir Jeanas Reno taip pat kalba apie prisijungimą prie aktorių komandos. Atsižvelgiant į projekto pavadinimą, daroma prielaida, kad bus pridėti dar bent 2 pagrindiniai aktoriai. Tie papildomi filmavimo komandos nariai tikriausiai prisijungs jau greitai, kadangi filmo „Da 5 Bloods“ gamybą planuojama pradėti jau kitą mėnesį. S. Lee taip pat bus ir šios juostos scenarijaus autorius, kartu su savo kolega Kevinu Willmottu. Originalus scenarijus buvo parašytas Danny‘io Bilsono ir Paulo DeMeo ir buvo koreguotas scenaristo Matthew Billingsly‘io, prieš jam atsiduriant S. Lee rankose.

Tai dar vienas didelis laimėjimas „Netflix“ platformai, kuris gali tapti netgi dar didesniu, jeigu filmas „Juodaodis iš Kukluksklano“ po kelių savaičių namo grįš su „Oskaro“ apdovanojimu. Šis pasaulį užvaldantis transliuotojas paskutiniu metu atlieka tikrai neįtikėtinai kokybišką darbą ir pritraukia didelius talentus filmų ir televizijos turinio kūrimui. Režisierius S. Lee anksčiau „Netflix“ prodiusavo savo filmo „Jai šito verkiant reikia“ (angl. „She’s Gotta Have It“) adaptaciją į serialą, tačiau naujasis projektas bus ir jo režisūrinis debiutas „Netflix“ platformoje. Pats „Netflix“ turi potencialo kurti įspūdingas, „Oskaro“ vertas televizijos laidas ir filmus. Šis transliuotojas su Alfonso Cuarono filmu „Roma“ konkuruos su S. Lee. Bet kuris iš šių filmų turi potencialo pelnyti „Oskaro“ apdovanojimą, o „Netflix“ galės tuo pasigirti bet kuriuo atveju.

Negalima nepaminėti ir to, kad prie projekto prisijungęs aktorius Ch. Bosemanas taip pat pasirodė šiais metais nominuotuose metų filmuose: „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“) tapo pirmuoju superherojų filmu, kuris buvo nominuotas aukščiausiam prizui. Šiais metais aktorių išvysime ir paskutiniajame „Keršytojų“ filme „Keršytojai: pabaiga“ (angl. „Avengers: Endgame“) bei veiksmo filme „17 Bridges“.

Jeigu filmo „Da 5 Bloods“ gamyba prasidės greitu metu, galbūt jį „Netflix“ platformoje galėsime išvysti jau ir šių metų pabaigoje arba 2020 m. pradžioje ?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles