„Bręstančio blogio“ filmas su Aaronu Paulu pasirodys „AMC“ ir „Netflix“ platformose

„Bręstančio blogio“ filmas su Aaronu Paulu pasirodys „AMC“ ir „Netflix“ platformose

Prieš keletą mėnesių pasirodę gandai apie „Bręstančio blogio“ (angl. „Breaking Bad“) filmą sukėlė daugybę šnekų ir spėlionių, tačiau dabar viskas oficialu: filmas pasirodys. „The Hollywood Reporter“ šaltiniai teigia, jog juosta bus tęsinys, besisuksiantis apie Aarono Paulo veikėją Džesį Pinkmaną.

Teigiama, jog pirmieji filmą išvys „Netflix“ platformos vartotojai, o vėliau juosta bus rodoma „AMC“ kanale, kuriame rodytas ir serialai „Bręstantis blogis“ bei „Geriau skambink Solui“ (angl. „Better Call Saul“). Juostos scenarijų rašys šių serialų tėvas Vince’as Gilliganas, kuris užims ir vykdančiojo prodiuserio pareigas kartu su prie „Bręstančio blogio“ jau dirbusiais Marku Johnsoun ir Melissa Bernstein. Anot šaltinių, filmą režisuoti patikėta pačiam V. Gilliganui.

Kadangi projektas dar tik žengia pirmuosius žingsnius, apie siužetą žinome tik tiek, jog filmas seks pagrobto Džesio istoriją ir jo žygį į laisvę.

Neseniai „The Dan Patrick Show“ pasirodęs Bryanas Cranstonas, seriale vaidinęs Volterį Vaitą, patvirtino gandus apie filmo kūrimą. Tiesa, jis dar nežino ar juostoje pamatysime Heisenbergą. „Daugybė žmonių norėjo sužinoti, kas nutiko tam tikriems veikėjams, kurių istorijos po serialo finalo liko atviros. Filme bus bandoma padaryti būtent tai. Nežinau, ar jame bus praeities prisiminimų ar šuolių į ateitį, tačiau džiaugiuosi šiuo projektu, nes „Bręstančio blogio“ kūrimas buvo įstabiausias laikotarpis mano karjeroje ir negaliu sulaukti kol vėl pamatysiu prie jo dirbančius žmones. Net jei tai bus apsilankymas kino aikštelėje“ – sakė B. Cranstonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles