Bus kuriama vaidybinė filmo „Vajana“ versija

Aktorius Dwayne’as Johnsonas pirmadienį atskleidė, kad kino studijos „Disney Animation“ 2016 m. hitas „Vajana“ (angl. „Moana“)  turės savo vaidybinę versiją. Pranešimas buvo paskelbtas iš anksto įrašyta žinute iš Havajų, kaip dalis „Disney“ metinio akcininkų susirinkimo.

Originaliame filme įgarsinęs pusdievį Maui, D. Johnsonas taps vaidybinės versijos prodiuseriu, kartu su Dany Garcia ir Hiramu Garcia ir jų „Seven Bucks Productions“, taip pat su Beau Flynnu per „Flynn Picture Co“. Tarp vykdomųjų prodiuserių taip pat išvysime tokius žinomus vardus kaip animaciniame filme Vajaną įgarsinusią Auli Cravalho, taip pat Scottą Sheldoną iš „Flynn Picture Co“. Originalaus filmo scenaristas Jaredas Bushas, taip pat žinomas dėl savo darbų su tokiais „Disney“ filmais kaip „Enkanto“ (angl. „Encanto“) ir „Zootropolis“ (angl. „Zootopia“), ir Samoa srities profesionalė Dana Ledoux Miller taip pat dalyvaus filmo kūrybiniame procese, nors nėra atskleidžiama, ar jų indėlis į šį projektą bus vienas didesnių.

„Walt Disney Studios“ kino filmų gamybos prezidentas Seanas Bailey pažymėjo, kad filmas „Vajana“ prisijungia prie vaidybinių filmų, pagrįstų „Disney“ animaciniais pirmtakais, sąrašo, įskaitant būsimą „Mažoji undinėlė“ (angl. „Little Mermaid“), kuris pasirodys gegužės 26 d. Kartu „Vajana“ prisijungia ir prie jau įgyvendintų projektų, tokių kaip 2019 m. „Aladinas“ (angl. „Aladdin“) ir 2017 m. „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“). „Dar anksti daug pasakoti, – sakė S. Bailey apie projektą, – bet idėja, kad dirbsime su šiais fantastiškais partneriais, siekiant papasakoti tokios prasmingos istorijos vaidybinę versija, ypač kai mes švenčiame 100 kino pasakojimo metų su „Disney“, yra jaudinanti.“

2016 m. lapkritį išleistas originalus animacinis filmas „Vajana“, kuris visame pasaulyje uždirbo beveik 644 mln. JAV dolerių ir buvo nominuotas dviems „Oskaro“ apdovanojimams, pasakoja istoriją apie jauną Ramiojo vandenyno salų gyventoją vardu Vajana, kuri išplaukia į vandenyną su Maui, kad sutvarkytų reikalus po to, kai Maui netyčia paleidžia senovinį prakeiksmą. Kaip ir animacinis pirmtakas, vaidybinis filmas taip pat atskleis daugiau detalių apie Ramiojo vandenyno salų gyventojus, jų bendruomenes ir tradicijas, jaunos moters, trokštančios tiesti savo gyvenimo kelią, akimis.

Aktorius D. Johnsonas, planuojantis grįžti į šį išgalvotą pasaulį ir išplaukti kartu su Vajana, sakė: „Esu labai pagerbtas ir jaučiu didelį dėkingumą, kad gražią Vajanos istoriją galėsime sugrąžinti į didžiuosius kino ekranus, kaip vaidybinį filmą. Ši istorija yra mano kultūra, ir simbolizuoja mūsų žmonių malonę ir kario jėgą. Išdidžiai nešioju šią kultūrą ant savo odos ir savo sieloje, o ši vieną kartą gyvenime pasitaikanti galimybė vėl susijungti su Maui, įkvėpta mano velionio senelio, vyriausiojo vado Peterio Maivia, yra didžiulė dovana.“

Vajaną įgarsinusi aktorė A. Cravalho teigė, kad Vajanos personažas „turėjo itin didelį poveikį visuomenės požiūriui į Disnėjaus princeses. Vajanos stiprybė ir atkaklumas įkvepia žiūrovus visame pasaulyje, mane ir visus, kurie padėjo jai atgyti. Nekantrauju pasidalyti jos istorija visiškai nauju būdu“, – teigė aktorė.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles