Aktoriai Jamie’is Dornanas ir Holliday Grainger vaidins filme „Wild Mountain Thyme“

Aktoriai Jamie’is Dornanas ir Holliday Grainger vaidins filme „Wild Mountain Thyme“

Aktoriai Jamie‘is Dornanas, vaidinęs 2018 m. filme „Privatus karas“ (angl. „A Private War“) ir Holliday Grainger iš filmo „Animals“, drauge vaidins romantiniame dramaturgo Johno Patricko Shanley filme „Wild Mountain Thyme“ (liet. „Laukiniai kalnų čiobreliai“). Šis filmas yra paties dramaturgo Brodvėjaus hitu tapusio spektaklio „Outside Mullingar“ adaptacija.

J. Dornanas ir H. Grainger vaidins užsispyrusius ir labai nesėkmingus įsimylėjėlius, kurių šeimos yra užstrigusios audringame ginče dėl žemės sklypo, skiriančio šių šeimų ūkius. Originalaus spektaklio ir daugiau nei 23 kitų spektaklių autorius J. P. Shanley taps ir šio filmo scenarijaus autoriumi bei režisieriumi. Paskutinė dramaturgo Brodvėjaus spektaklio adaptacija kino žiūrovams, filmas „Abejonė“ (angl. „Doubt“) pelnė net penkias „Oskaro“ nominacijas. Prie naujojo projekto, filmo „Laukiniai kalnų čiobreliai“ kūrimo prisidėjo kino kompanijos „Mar-Key Pictures“, „Likely Story“ ir „Port Pictures“ ir prodiuseriai Leslie Urdang, Anthony‘is Bregmanas, Alex Witchel ir Martina Niland. Andrew Krameris dirbs kaip vykdomasis prodiuseris.

Filmą planuojama pradėti filmuoti jau šią vasarą, Airijoje ir Niujorke, taip pat skelbiama, kad filmas turės ir savo dainą – tokio paties pavadinimo Francio McPeake‘o ir Roberto Tannahillo daina „Wild Mountain Thyme“, kuri buvo perdainuota tokių atlikėjų kaip George‘o Harrsono, Vano Morrisono, Rodo Stewarto ir Edo Sheerano.

Prodiuserės L. Urfang ir A. Witchel teigė: „Shanley kalba, humoras ir širdis yra lobiai, kurie visada nustebina, apšviečia ir džiugina mus. Sukurdamas tokius specifiškus ir neįprastus veikėjus filme „Laukiniai kalnų čiobreliai“, jis sugeba padaryti taip, kad pasaulis atrodo didesnis ir viltingesnis. Ir be abejonės – kur kas romantiškesnis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles