Bruce‘o Williso kine nebematysime – dėl ligos aktorius stabdo karjerą

Bruce‘o Williso kine nebematysime – dėl ligos aktorius stabdo karjerą

Turbūt nėra nė vienos kartos atstovų, kurie nežinotų legendinio aktoriaus Bruce‘o Williso. „Kietame riešutėlyje“ (angl. Die Hard) išgarsėjęs veiksmo filmų aktorius paliko itin gilia žymę Holvide ir jo gerbėjų širdyse, tačiau dabar, po daugiau nei 40 metų trukusios karjeros, būdamas 67 metų aktorius stabdo savo karjerą dėl netikėtai užklupusios ligos.

Apie tai, kad aktoriui buvo diagnozuota afazija savo socialiniame tinkle pranešė aktoriaus dukra Rumer Willis. „Kaip šeima, norėjome su visais nuostabiais Bruce‘o gerbėjais pasidalyti žinia, kad neseniai Bruce‘o sveikata pablogėjo ir jam buvo diagnozuota afazija, kuri paveikė jo kognityvinius sugebėjimus. Dėl to, viską labai gerai apsvarstęs, Bruce‘as stabdo savo karjerą, kuri jam tiek daug reiškia“, – rašė Rumer.

Afazija – tai itin sunki liga, kai pakenkiama galvos smegenų žievėje esančioms kalbos zonoms. Dėl to žmogus dalinai ar net visiškai gali prarasta gebėjimą kalbėti, jam itin suprastėja trumpalaikė atmintis, tačiau sąmoningumo ar protinių sugebėjimų neprarandama.

„Tai itin sudėtingas metas mūsų šeimai ir mes esame be galo dėkingi visiems už vis dar išlaikomą ir skleidžiamą meilę, užuojautą ir palaikymą. Visą tai išgyvensime kaip stipri šeima, bet norėjome šia žinia pasidalyti su visais gerbėjais, nes žinome, kiek daug jis reiškia jums, kaip ir jūs esate itin svarbūs jam. Kaip Bruce‘as visada sako – „Gyvenkite ir nesustokite“, o mes ir planuojame taip daryti“, – toliau rašė Rumer. Žinios pabaigoje šį pranešimą pasirašė visi Bruce‘o Williso vaikai ir buvusi žmona Demi Moore.

Nors pastaruoju metu Bruce‘as Willisas nebežibėjo ekrane, o arčiausiai jo karjeros aukštumų buvo 2012 metų „Laiko kilpa“ (angl. Looper), jis vis tiek visų kino gerbėjų širdyse išliks kaip „Kieto riešutėlio“ ir „Bulvarinio skaitalo“ (angl. Pulp Fiction) žvaigždė, gebėjusi džiuginti ir stebinti ne vieną dešimtmetį. Ir, nepaisant šios ligos, linkime aktoriui stiprybės ir dar ilgų metų, kad ir ne kino ekranuose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles