Ianas McShane’as tęsia tai, ką moka geriausiai – įkūnys naujos australų dramos blogiuką

Ianas McShane’as tęsia tai, ką moka geriausiai – įkūnys naujos australų dramos blogiuką

Studija „Paramount+“ gegužę pradės filmuoti serialą „Last King of the Cross“, adaptuotą pagal to paties pavadinimo Johno Ibrahimo autobiografinę knygą. Pagrindinio serialo antagonisto, Ezros Shipmano vaidmuo, patikėtas Ianui McShane’ui. Jam tai nebus nauja užduotis, nes tokio tipo vaidmenys jam puikiai pažįstami, ir mums, kaip žiūrovams, belieka mėgautis šio aktoriaus pateikiamu meistriškumu.

Ianas McShane’as ne kartą yra tapęs mūsų jau pamėgtais ar nekenčiamais (tai tik įrodo aktoriaus talentą) TV bei kino personažais. Už vaidmenį seriale „Deadwood“ jis buvo apdovanotas „Auksinio gaublio“ statulėle, bei gavo „Emmy“ nominaciją už geriausio pagrindinio dramos aktoriaus pasirodymą.

„Last King of the Cross“ įkvėptas Johno Ibrahimo autobiografijos bestselerio, pasakoja istoriją apie du brolius Samą ir Johną Ibrahimus, kurie valdo nusikalstamą veiklą gatvėse, bet praranda save ir vienas kitą, bandydami iškilti ir išlikti savo pačių sukurtoje valdžios pozicijoje.

Serialą prodiusuos Markas Fennesy kartu su Karlu Zwicky, o šios dramos scenarijaus autorius bei režisierius – Kieran Darcy-Smith („Duel“, „Wish You Were Here“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles