R. Rodriguez’as – septyni tūkstančiai dolerių ir naujas filmas

R. Rodriguez’as – septyni tūkstančiai dolerių ir naujas filmas

1992 metais filmų kūrėjas Roberto Rodriguez’as sukūrė pirmąjį savo filmą „El Mariachi”. Galima ginčytis dėl skonio, tačiau turint omenyje, jog filmas kainavo tik 7 tūkstančius dolerių, kurie net ir 1992 metais filmo kūrėjams buvo labai menka suma, svarstyklės svyra į pusę, kurioje reikėtų pripažinti kūrėjo talentą ir tai, jog filmas vertas dėmesio bei yra pavyzdys, kaip sukurti mažo biudžeto filmą. Juolab, jog kūrėjas buvo pastebėtas, ir toliau sekė tokie kūriniai kaip „Desperado”, „Nuo sutemų iki aušros” (angl. “From Dusk till Down”), „Šnipų vaikučiai” (angl. “Spy Kids”) ir daugybė kitų.

Kodėl visa tai paminėjau? Ogi R. Rodriguez’as nusprendė grįžti prie savo šaknų ir sukurti naują mažo biudžeto filmą. Simboliška, kad minėtas kūrinys turėtų atsieiti taip pat tik 7 tūkstančius dolerių. O smagiausia, jog tai bus tarsi naujas projektas/televizijos šou – mat tą patį darys ir dar penki jauni filmų kūrėjai, įtampos netrūks, nes natūralu, kad kiekvienas jų turėdamas visiškai vienodas galimybes norės sukurti kuo geresnį produktą. Iššūkio taisyklės taip pat nurodo, jog dalyviai turės tik dvi savaites filmavimams ir visa tai turės padaryti be filmų kūrimui įprastos didžiulės komandos.

Projektas vadinsis “Rebel Without a Crew” (liet. tai skambėtų panašiai kaip „Vienišas maištautojas”), kuris startuos Jungtinių Amerikos Valstijų televizijoje, tačiau tiksli data dar nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles