„Universal Pictures“ kuria Prince’o muzikos įkvėptą filmą

„Universal Pictures“ kuria Prince’o muzikos įkvėptą filmą

„Universal Pictures“ įsigijo daugelį klasika tapusių Prince‘o dainų. Filmo pasakojimą į priekį ves jo muzika ir pats filmas bus pripildytas Prince‘o dainų. Tačiau yra jaudinamasi, kad filmas yra ne biografinis, o originali istorija, kurią lydės daugelio gerai žinomos dainos. Prince‘ą atstovaujantys žmonės ilgai nesutarė dėl tokio filmo, tačiau viena iš  „Universal“ valdybos narių Donna Langley aršiai kovojo dėl teisių įsigijimo.

Anot artimų situacijai šaltinių, nemažai „Universal“ studijoje dirbančių jautė, kad didžioji dalis biografinių detalių jau buvau parodytos 1984 metų Prince‘o filmo „Purple Rain“, dėl ko studija norėjo sukurti ką nors originalaus ir neįprasto. Susitikimai su rašytojais ir prodiuseriais jau yra prasidėję bei yra tikimasi, kad filmas kažkuo primins tos pačios studijos filmą „Mamma Mia“.

Pasaulyje yra parduota daugiau nei 100 milijonų Prince’o įrašų kopijų, dėl ko jis yra vienas iš daugiausiai įrašų pardavusių muzikos atlikėjų visoje muzikos istorijoje. Jis yra laimėjęs 8 „Grammy“ apdovanojimus, 5 „Amerikos muzikos atlikėjų“ apdovanojimus, „Auksinį gaublį“ ir vieną „Akademijos“ apdovanojimą už 1984 metų filmą „Purple Rain“.

Nors filmas ir nebus biografinis, didžiosios studijos jau dairosi naujo didžiojo miuziklo po „Bohemijos rapsodijos“ (angl. „Bohemian Rhapsody“) sėkmės. „Universal Pictures“ sulaukė daug pagyrimų dėl tokių filmų frančizių kaip „Mamma Mia“, bet filmų adaptacijų tokių kaip „Vargdieniai“ (orig. „Les Miserables“). Daugiau informacijos apie filmą mums nėra atskleista, bet artimoje ateityje tikrai sužinosime, ką mums yra paruošusi kino studija ir kokių Prince’o dainų iš jos galime tikėtis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles