„Savižudžių būrys“ Šiaurės Amerikoje startuos geriau nei buvo galima tikėtis

„Savižudžių būrys“ Šiaurės Amerikoje startuos geriau nei buvo galima tikėtis

Likus trims savaitėms iki studijos „Warner Bros.“ filmo „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) premjeros Šiaurės Amerikoje, pasirodė pirmosios kino analitikų prognozės dėl juostos finansinio potencialo. Kaip praneša portalas „Deadline“, paremtas „DC“ komiksais, naujausias „Warner Bros.“ filmas per tris pirmąsias rodymo dienas tėvynėje gali užsidirbti apie 125 mln. dolerių.

Kai kurie analitikai į šį projektą žiūri optimistiškiau, todėl jų nuomone, juosta gali užsidirbti per premjerinį savaitgalį Šiaurės Amerikoje apie 140-150 mln. dolerių. Jeigu taip įvyks, filmas sumuš šių metų originalių juostų rekordininką „Deadpoolą“, kuriam per tokį pat laikotarpį pavyko užsidirbti tėvynėje 132,5 mln. dolerių. Skirtumas tik tame, jog „Deadpoolas“ buvo rodomas su griežtu „R“ cenzu, o „Savižudžių būrys“ gavo švelnesnį „PG-13“ cenzą.

Įdomu ir tai, jog naujausias režisieriaus Davido Ayero filmas sumuš prieš tai buvusį rugpjūčio mėnesio rekordą, kuris kol kas dar priklauso studijos „Marvel“ filmui „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“). Filmas su Chrisu Prattu pagrindiniame vaidmenyje starte užsidirbo 94,3 mln. dolerių.

Analitikai taip pat šneka ir apie bendrą juostos potencialą visame pasaulyje. Jeigu filmui pavyks tėvynėje startuoti su 125-140 mln. dolerių, jis ten turės visus šansus pasiekti 300 mln. dolerių. Apie 80-120 mln. dolerių gali atkeliauti iš Kinijos. Visas likęs pasaulis juostai žada dar apie 250 mln. dolerių. Tikėtina, jog šiam „DC“ komiksais paremtam filmui galiausiai pavyks pasiekti 600-650 mln. dolerių. Tai būtų puikus rezultatas filmui, kurio biudžetas siekia 90-130 mln. dolerių.

Filmo premjera visame pasaulyje kaip ir Lietuvoje įvyks jau rugpjūčio 5 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles