Pasirodė pirmasis oficialus „Įsikūnijimo: vandens kelio“ anonsas

Tie, kurie jau spėjo kino teatruose pamatyti „Daktarą Streindžą beprotybės multivisatoje“ turbūt nenustebs išvydę šį anonsą, tačiau kitiems – tai naujiena. Studija „Disney“ galiausiai paviešino būsimo Jameso Camerono filmo „Įsikūnijimas: Vandens kelias“ (angl. Avatar: A Way of Water“) pirmąjį oficialų anonsą.

Tai tikrai pirmasis kartas modernioje eroje, kai filmo anonsas kinus pasiekia pirmiau interneto. Taigi, ir pažiūrėti jį teko kine, kas yra dar įspūdingiau. Bent jau tiems, kurie lankėsi naujausiame „Marvel“ filme. Akivaizdu, kad Jameso Camerono troškimas tiesiog tobulai atkurti vandenį ir jo paviršių, taip nustumiant filmo premjerą, pasiteisino, nes sukuriamas jausmas, jog tu iš tiesų būtum po ar prie vandens. Aišku, tai tikrai nėra vienintelė priežastis.

Akivaizdu, kad filmo veiksmas suksi apie vandenį ir viskas bus pasakojama praėjus po 10 metų nuo pirmojo filmo įvykių. Čia mūsų pagrindiniai veikėjai jau gyvens ne dviese, o kartu su savo vaikais, tačiau vienas jų – ne visai toks, kokie ir tėvai. Iš tiesų, norisi kuo mažiau aptarti net ir patį anonsą, kad įspūdį būti galima susidaryti patiems. Bet kuriuo atveju, tai pirmasis iš keturių būsimų tęsinių, kurie mūsų laukia jau po 13 metų pertraukos.

„Įsikūnijimas: Vandens kelias“ kino teatrus pasieks gruodžio viduryje. O dabar – metas anonsui!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles