Pasirodė finalinis ir tamsiausias „Fantastinių gyvūnų: Grindelvaldo nusikaltimų“ anonsas

Paruoškit savo burtų lazdeles, nes finalinis ir pats tamsiausias filmo „Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo nusikaltimai“ (angl. „Fantastic Beasts: Crimes of Grindelwald“) pasiekė internetą. Jame kino studija „Warner Bros.“ atskleidžia niūriąją filmo pusę.

Filmas pasakos apie Njuto Miglapūčio nuotykius, kurie jį 1927 metais nuves į Angliją ir Paryžių. Tamsiosios jėgos pradeda sukilti prieš nusistovėjusią taiką ir tvarką, o joms vadovauja tamsos burtininkas Geraltas Grindelvaldas. Tokio didelio tamsiųjų jėgų sukilimo dar nebuvo, o į kovą su jomis stos pats Njutas, padedamas draugų ir Albo Dumbldoro.

Iš pirmo žvilgsnio anonsas tikrai atrodo gerokai niūriau nei ankstesniuose anonsuose. Be viso to, čia išvystame ir aibę naujų, dar nematytų fantastinių gyvūnų, šviečiančių visomis įmanomomis spalvomis. Galiausiai, galime suprasti, kad pirmame filme vos akimirksniui išvydę Geraltą Grimdelvaldą čia matysime jį pačiame baisiausiame pavidale. Na, o jei tiksliau, jau ir pavadinimas sufleruoja jo svarbą visai istorijai ir niūrus Grindelvaldo balsas bei kėslai pamažu ima aiškėti. Na, o daugiau kalbėti nėra reikalo, reikia išvysti žemiau esantį anonsą.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Eddie‘is Redmayne‘as, Johnny‘is Deppas, Jude‘as Law, Ezra Milleris, Danas Fogleris, Zoe Kravitz, Callumas Turneris ir kiti.

Naujausią magiško pasaulio pasakojimą Lietuvos kino teatruose išvysime lapkričio 16 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles