Paskelbta filmo „Birds of Prey“ išleidimo data

Paskelbta filmo „Birds of Prey“ išleidimo data

Filmai „Akvamenas“ (angl. „Aquaman“), „Šazamas!“ (angl. „Shazam!“) ir „Nuostabioji moteris 1984“ (angl. „Wonder Woman 1984“) jau turi savo išleidimo datas, tačiau po jų „DC“ visatos ateitis lieka apgaubta paslapties. Ir tai visai nėra išpūstas burbulas. Šiuo metu studija dirba su maždaug 20-čia filmų, kurie yra įvairiausiose gamybinėse stadijose, tačiau ne visi jie apskritai išvys dienos šviesą, o kiti tikrai bus prioretizuoti. Filmas „Birds of Prey“ tikrai pakliūva į prioritetinių filmų sąrašą, kadangi jau dabar prie šios juostos dirbama 5 mėnesius. Dabar jau tikrai galime tikėtis, kad „Birds of Prey“ (liet. „Plėšrieji paukščiai“) bus kitas „DC“ visatos filmas po „Nuostabiosios moters 1984“, kadangi filmą numatoma išleisti jau 2020 m. vasario 7 d.

Filmas pasirodys praėjus vos trims mėnesiams po „Nuostabiosios moters 1984“ premjeros, rašoma portale „The Hollywood Reporter“. Originaliai, kino studija „Warner Bros“ buvo numatę filmo premjerą 2020 m. vasario 14 d., tačiau galiausiai nusprendė filmą „Birds of Prey“ parodyti savaite anksčiau. jubiliejinis 25-asis bondiados filmas taip pat susilaukė premjeros pakeitimų ir iš 2020 m. lapkričio 9 d. buvo perkeltas į metų pradžią, vasario 14 d., po to, kai režisierius Cary‘is Fukunaga buvo pakviestas pakeisti Danny‘io Boyle‘io. Startavęs savaite anksčiau kartu su filmų „Triušis Piteris 2“ (angl. Peter Rabbit 2“) ir „The Loud House“ (liet „Loudų namas“) premjeromis, filmas „Birds of Prey“ į kino teatrus, kaip viena rimtesnių juostų, tikėtina, pritrauks daugiau žiūrovų.

Pirmiausia buvo paskelbta, kad prie juostos „Birds of Prey“ buvo pradėta dirbti jau 2016 m. lapkritį, tačiau tik tada, kai Cathy Yan buvo paskirta režisuoti šį filmą pernai balandį, tik tuomet buvo pradėti realūs darbai. Superherojų filmai dažniausiai asocijuojasi su kitais, tradiciniais populiariais filmais ir jų išleidimo periodais – tai yra vasara ir lapkričio bei gruodžio mėnesiai, kada pasirodė filmai „Deadpool“ ir „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“), tad kino gerbėjai pulkais rinksis stebėti kostiumuotų protagonistų nuotykių vasario mėnesį. Pamatysim, ar filmas „Birds of Prey“ bent priartės prie tokio pelno, kokį sukaupė anksčiau paminėti filmai, tačiau pasirodydamas 2020 metų pradžioje, filmas tikrai turi šansų išsilaikyti.

Kol kas nėra paskelbtų jokių siužeto detalių, tačiau filme matysime aktorės Margot Robbie įkūnytą mums jau pažįstamą veikėją Harley Quinn, kurią paskutinį sykį matėme filmo „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“) scenoje, kur ją Džokeris išvaduoja iš kalėjimo. Naujoje juostoje šiai veikėjai teks susidurti su Juodąja kanarėle (angl. Black Canary), Medžiotoja (angl. Huntress), Kasandra Kein ir detektyve Renė Montoja. Aktorių paieška, kurios tiktų šiems vaidmenims, prasidės jau greitu metu ir pranešama, kad šio filmo antagonistas bus Gotamo miesto nusikaltėlių vadeiva Romanas Sionis, dar žinomas slapyvardžiu „Black Mask“ (liet. Juodoji kaukė). Filmo „Kamanė“ (angl. „Bumblebee“) scenarijaus autorė Christina Hodson parašė ir „Birds of Prey“ scenarijų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles