G.R.R. Martinas prakalbo apie „Sostų žaidimo“ ir savo knygų ateitį

G.R.R. Martinas prakalbo apie „Sostų žaidimo“ ir savo knygų ateitį

Serialas „Sostų žaidimas“ (angl. „Game of Thrones“) yra vienas didžiausių fenomenų šių dienų populiariojoje kultūroje, vis labiau į šešėlį nustumiantis George‘ą R.R. Martiną – žmogų, dėl kurio darbų serialas ir buvo sukurtas. Garsiąją „Ledo ir ugnies giesmės“ (angl. „A Song of Ice and Fire“) knygų seriją, pagal kurią yra sukurtas serialas, rašantis autorius iškart po Naujųjų pateikė svarbių naujienų apie jo knygų ateitį.

Iki šiol yra išleistos penkios iš septynių planuojamų „Ledo ir ugnies giesmės“ knygų ir G.R.R. Martinas teigia, kad galiausiai jų tikrai bus septynios (nors žinant tai, kad iš pradžių knygų serija buvo planuojama kaip trilogija, pasikeisti gali daug kas). Šeštosios dalies, pavadinimu „Žiemos vėjai“ (angl. „The Winds of Winter“), yra laukiama daugiau nei keturis metus nuo „Šokio su drakonais“ (angl. „A Dance With Dragons“) išleidimo 2011-aisiais.

G.R.R. Martinas teigia, kad teks palaukti dar ilgiau.

Pasak autoriaus, šeštąją knygą buvo planuojama išleisti iki šeštojo „Sostų žaidimo“ sezono pradžios šio balandžio viduryje, tačiau norint tai padaryti, knygą reikėjo parašyti iki 2015 m. Helovyno, o G.R.R. Martinas romano nėra pabaigęs iki šiol. Rašytojas, ne kartą pabrėžęs, kad jam svarbesnė yra knygų kokybė nei jų rašymo greitis, dabar teigia, kad tikslios knygų išleidimo datos net nesiruošia prognozuoti.

Jis taip pat atkreipė dėmesį į kitą gerbėjų dažnai užduodamą klausimą: ar seriale, šiuo metu jau ekranizavusiame visas penkias išleistas knygas, bus atskleistos svarbios siužeto detalės, pasirodysiančios šeštajame ir septintajame romanuose.

G.R.R. Martino atsakymas yra dviprasmiškas – autorius teigia, kad seriale bus įvykių, kurie pasirodys ir knygose, tačiau rašytojas neatskleidė, ar serialą yra ruošiamasi baigti taip pat kaip knygas.

Šeštasis „Sostų žaidimo“ sezonas prasidės jau šį balandį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles