Jamesas Cameronas nenori konkuruoti su „Žvaigždžių karų“ saga

Jamesas Cameronas nenori konkuruoti su „Žvaigždžių karų“ saga

Režisierius Jamesas Cameronas paaiškino, kaip atrodys keturių filmo „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) dalių kūrimas. Duodamas interviu resursui „Famous Monsters of Filmland“, kino kūrėjas patvirtino, kad visos keturios dalys bus filmuojamos tuo pačiu metu.

„Tai viena didelė produkcija. Būtent taip filmuojami mini-serialai. Taigi mes filmuosime keturias dalis iš karto. Pirmadienį aš galiu filmuoti sceną iš ketvirtos dalies, o jau ketvirtadienį grįžčiau prie pirmosios dalies kokios nors scenos filmavimo. Bendrai, visų filmų trukmė sieks apie aštuonias valandas. Žinoma, mums labai didelis iššūkis laikyti atmintyje visą vaizdą, siužetinę liniją, kiekvieną skirtingą sceną. Tai lyg kokia nors saga. Mes lyg filmuotume visas „Krikštatėvio“ dalis vienu ūpu“, – pasakė režisierius.

„Titaniko“ (angl. „Titanic“) kūrėjas pasakė, jog nenori konkuruoti su „Žvaigždžių karais“. „Tai būtų neteisinga jų atžvilgiu“, – pajuokavo J. Cameronas – „Žinoma, aš nesiruošiu konkuruoti su „Žvaigždžių karais“. Tai visgi verslo strategija. Ir tai yra kvaila. Aš tikiuosi, kad ir jie taip galvoja.“, – pridūrė kino kūrėjas.

Pasak režisieriaus, jis tęsiniuose nori daugiau natūralių filmavimų nei tas buvo su originaliu filmu. „Mes dalinai dėl šių natūralių scenų kursime atitinkamą CGI sceną, o  šios natūralios scenos pasirodys dalinai nepakeistos pačiame filme“, – pasakė J. Cameronas.

Antroji „Įsikūnijimo“ dalis kino ekranus pasieks 2018 metų gruodį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles