Aštuntasis „Suits“ sezonas televizijos ekranus pasieks nukraujavęs bei atsinaujinęs

Aštuntasis „Suits“ sezonas televizijos ekranus pasieks nukraujavęs bei atsinaujinęs

„Kostiumuotieji“ (angl. „Suits“) JAV iki šiol išlieka vienu populiariausių serialų. Ir kol serialo gerbėjai džiaugiasi vystoma istorija – visai kitas gyvenimas verda už kadro. Skelbiama, kad likusios septintojo sezono serijos bus paskutinės ne tik Meghan Markle, kuri iš serialo pasitraukė savo noru po sužadėtuvių su Princu Hariu. Aktorius Patrick J. Adamsas pripažįsta, kad septintasis sezonas bus paskutinis ir jo vaidinamam personažui. Tiesa, pats aktorius tikina, kad apie šį sprendimą svarstė jau kurį laiką.

„Po septynerių sezonų, kurie mums, aktoriams, išties truko aštuonis metus, atėjo metas atsiduoti ir šeimai. Dėl dėmesio stokos tarp manęs ir taip pat „Kostiumuotuose“ besifilmavusios ir realybėje žmona tapusios – Troian Bellisario atsirado įtampa, tad šiuo metu atėjo metas pasitraukti ir man“, – dėstė Patrick J. Adams. „Atvirai pasakius, apie pasitraukimą iš serialo svarsčiau dar šeštame sezone – nebuvau tikras, kur link krypsta mano personažo istorija. Ir visgi, pasikalbėjus su vienu serialo kūrėju Aaronu Korshu tą akimirką problemą išsprendėme. Tačiau pasikeitusi Meghan Markle gyvenimiška situacija privertė mane ir vėl persvarstyti pasitraukimo galimybę – ir šiuo metu atėjo tam tinkamiausias metas. Nereikia dirbtinai išskirinėti serialo personažų – Mike’o su Rachel“.

Ir visgi, dviejų serialo žvaigždžių netektis gali būti užmiršta jau visai netrukus – skelbiama, kad prie „Kostiumuotųjų“ prisijungia Holivudo žvaigždė Katherine Heigl, kuri išsyk taps viena kertinių serialo aktorių. Aktorė vaidins Samanthą Wheeler – talentu alsuojančią naują Pearson Specter Litt partnerę, kuri visai netrukus gali arba nupiešti šviesią įmonės ateitį, arba tapti šios aršiausia varžove. „Atvirai pasakius, serialą žiūrėjau dar nuo pat pirmųjų serijų, tad esu labai laiminga, galėdama tapti naujausia Pearson Specter Litt šeimos dalimi“.

Į televizijos ekranus „Kostiumuotieji“ sugrįš kovo 28-ąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles