Kaip būtų atrodęs Ben‘o Affleck‘o Betmeno filmas?

Kaip būtų atrodęs Ben‘o Affleck‘o Betmeno filmas?

Prieš kelis metus vykusi kova tarp Betmeną vaidinusio Ben‘o Affleck‘o ir studijos „Warner Bros“ užsibaigė tuo, kad aktorius paliko rolę ir metė darbus prie jo režisuojamo filmo apie šį superherojų. Fanams tai buvo didžiulis nusivylimas, filmais „Dingusioji“ (angl. „Gone Baby Gone“) bei „Miestas“ (angl. „The Town“) jis įrodė, kad yra puikus režisierius bei rašytojas. Dabar, neįvykusio filmo kinematografas Robert‘as Richardson‘as pasidalino informacija kaip būtų atrodžiusi B. Affleck‘o Betmeno versija.

Pasak jo, tai būtų kur kas tamsesnis ir rimtesnis „DC“ komiksų visatos filmas, nukelsiantis žiūrovus į retkarčiais užsimenamą Arkamo Prieglaudą, kurioje įkalinami visi Betmeno sugauti blogiečiai. Filmas susitelktų ties beprotystės tematika, kuri leistų giliau ištirti superherojaus asmenybę. Taip pat žinoma, kad aktorius Joe Manganiello turėjo vaidinti pagrindinį priešą Deathstroke.

Betmeno filmą perėmė režisierius Matt‘as Reeves‘as ir jo filmo versija yra visiškai kitokia, labiau susitelksianti ties detektyvo elementais, o į kostiumą pirmą kartą įlips Robert‘as Pattinson‘as. Bet kokiu atveju, tamsos riterio sugrįžimo dar teks palaukti, filmas planuojamas išleisti tik 2021-ais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles