Atskleista penktoji „Marvel“ fazė

Atskleista penktoji „Marvel“ fazė

Prieš tris metus „Comic-Con“ renginyje apsilankęs „Marvel“ vadovas Kevin Feige paklojo visą ketvirtos fazės planą. Nors dėl pandemijos tai reiškė, kad visi filmai bei serialai buvo sugrūsti į 2021-2022 metus, tačiau ketvirtoji fazė jau eina į pabaigą, ją užbaigs po kelių mėnesių pasirodysiantis „Juodosios Panteros“ (angl. „Black Panther“) tęsinys. Bet „Marvel“ žiūri toli į ateitį ir šių metų renginiui paruošė visą penktosios ir net šiek tiek šeštosios fazės filmų bei serialų struktūrą.

Po „Juodosios Panteros“ tęsinio, kurio pirmasis anonsas jau yra išleistas, penktoji fazė startuos kitų metų pradžioje su „Ant-Man and the Wasp: Quantumania“. Trečiasis Skruzdėliuko filmas įrėmins naują Keršytojų lygio priešą – seriale „Lokis“ (angl. „Loki“) debiutavusį veikėją Kangą. Po Skruzdėliuko, metų viduryje, seks dar daugiau kosminės visatos istorijų išplėtimų – paskutinė „Galaktikos Sergėtojų“ dalis (angl. „Guardians of the Galaxy“) bei „The Marvels“.

Penktoji fazė jau turi pabaigą, 2024-ais metais pasirodysiantį „Thunderbolts“ filmą, kuris turėtų būti „Marvel“ atsakas „Savižudžių Būriui“ (angl. „Suicide Squad“). Šeštoji fazė prasidės tų pačių metų pabaigoje su „Fantastiškojo Ketverto“ (angl. „Fantastic Four“) perdirbiniu. O 2025-ais metais jau yra paskelbti net du nauji Keršytojų filmai: naujajam blogiečiui skirtas „Avengers: Kang Dynasty“ ir po pusmečio sekantis multivisatų finalas „Avengers: The Secret Wars“.

Grįžtant prie penktosios fazės, tarp nepaminėtų projektų liko į pabaigą labiau nustumti naujoji „Kapitono Amerikos“ dalis „Captain America: New World Order“ bei aktoriaus Mahershala Ali debiutas kaip vampyrų medžiotojas filme „Ašmenys“ (angl. „Blade“). „Disney+“ platforma irgi neliko užmiršta, ją papildys „Secret Invasion“ istorija, antrasis „Lokio“ sezonas, 2024-ų metų pradžioje pasirodysiantys Drąsiaširdžio (angl. „Daredevil“) serialas bei „VandaVizijos“ (angl. „WandaVision“) blogietės Agatos atskiras šalutinis projektas. Ir čia net neužsimenant apie animacinius serialus, apie kuriuos buvo pranešta vakar. Tad jei ir yra nuogąstavimų dėl superherojų pertekliaus, „Marvel“ jų tikrai negirdi ir pasiruošusi parūpinti turinį keliems metams. Kad tik gerbėjai rastų laiko viską sužiūrėti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles