„Įsikūnijimas. Vandens kelias“ jau uždirbo 2 mlrd. dolerių

„Įsikūnijimas. Vandens kelias“ jau uždirbo 2 mlrd. dolerių

Jau šešias savaites kino teatruose karaliaujantis režisieriaus Jameso Camerono filmas „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ (angl. Avatar: The Way of Water) peržengė dar vieną itin svarbią finansinę ribą. Visame pasaulyje filmas uždirbo jau 2 mlrd. JAV dolerių. Taip jis tapo vienu iš šešių filmų kino istorijoje, pasiekusių šią ypatingą finansinę ribą.

Ir akivaizdu, kad tai dar nėra pabaiga, nes filmas ir toliau neturi konkurencijos ir jos neturės dar bent porą savaičių iki naujausio „Marvel“ filmo „Skruzdeliukas ir vapsva: Kvantomanija“ (angl. Ant-man and the Wasp: Quantumania). Taigi, naujasis J. Camerono filmas prisijungia prie pelningiausiųjų penketo, kurie yra „Įsikūnijimas“ (angl. Avatar), „Keršytojai. Pabaiga“ (angl. Avengers: Endgame), „Titanikas“ (angl. The Titanic), „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“ (angl. Star Wars: The Force Awakens) ir „Keršytojai. Begalybės karas“ (angl. Avengers: Infinity War).

Taip jau gaunasi, kad iš visų šešių filmų, net trys priklauso tam pačiam Jamesui Cameronui – abu „Įsikūnijimai“ ir „Titanikas“. Jis tampa ir vieninteliu režisieriu istorijoje, kurio net trys filmai uždirbo daugiau nei 2 mlrd. dolerių. Ir nors anksčiau buvo spekuliuojama konkrečiai apie šią ribą, pasirodo, kad pakako vos 1,5 mlrd., kad filmas atsipirktų, tad jau daugiau nei pusė milijardo pajamų pamažu virsta pelnu.

Tiesa, šis filmas į rekordų viršūnę iškėlė ne tik režisierių, bet ir vieną aktorę. Tai – Zoe Saldana, kuri pirmoji istorijoje vaidino net keturiuose filmuose, uždirbusiuose daugiau nei 2 mlijardai. Tai tie patys „Įsikūnijimai“ ir abi „Keršytojų“ dalys.

Na, o kadangi filmas dar turi laiko pasibuvimui kine, jis neabejotinai kils toliau. Arčiausias konkurentas – „Keršytojai. Begalybės karas“, iki kurio filmui tetrūksta 26 milijonų. Toliau seka „Žvaigždžių karai“, iki kurių mažiau nei 45 milijonai. Tad net neabejojama, jog „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ pasieks ir trečiąją topo vietą. Ar jis aplenks savo pirmtaką?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles