B. Del Toro ir L. Dern prisijungia prie šiuo metu filmuojamo aštuntojo „Žvaigždžių karų“ filmo

Vos prieš du mėnesius „Disney“ pasauliui pristatė filmą „Žvaigždžių karai: galia nubunda“, pratęsusį legendinę prieš tris dešimtmečius pasibaigusią „Žvaigždžių karų“ trilogiją. Filmas greitai tapo vienu pelningiausių kūrinių kino istorijoje, todėl nenuostabu, kad „Disney“ vakar oficialiai pradėjo aštuntosios „Žvaigždžių karų“ dalies filmavimą.

Negana to, studija oficialiai patvirtino, kad prie filmo prisijungia du itin aukšto kalibro aktoriai – Benicio Del Toro, apie kurio įsitraukimą į projektą buvo kalbama jau kurį laiką, ir Laura Dern.

B. Del Toro paskutiniu metu tapo itin pastebimas. Oskarą už pasirodymą 2000-ųjų metų filme „Narkotikų kelias“ (angl. „Traffic“) laimėjęs aktorius įsimintinai pasirodė „Marvel“ juostoje „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“), o pernai daugelį sužavėjo suvaidinęs filme „Sicario: narkotikų karas“ (angl. „Sicario“). Spėjama, kad „Žvaigždžių karuose“ B. Del Toro įkūnys pagrindinį aštuntosios dalies antagonistą.

L. Dern, tuo tarpu, iš kino ir televizijos pasaulio niekad nebuvo dingusi, net jeigu „Žvaigždžių karai“ neabejotinai bus didžiausias filmas, kuriame ji pasirodė. Aktorė neseniai du sezonus praleido seriale „Nušvitimas“ (angl. „Enlightened“), o prieš porą metų įsimintinai suvaidino filme „Laukinė“ (angl. „Wild“). Davido Lyncho filmų senbuvė taip pat prisijungs ir prie kitąmet pasirodysiančio naujojo „Tvin Pykso miestelio“ (angl. „Twin Peaks“) sezono.

Aktorės vaidmuo „Žvaigždžių karuose“ taip pat yra slepiamas itin kruopščiai, nors daugelis jau prognozuoja, kad L. Dern gali įkūnyti Rey (akt. Daisy Ridley) motiną.

Prie filmo taip pat prisijungia aktorė Kelly Marie Tran, kurios reziumė atrodo skurdžiai, tačiau D. Ridley prieš septintąją „Žvaigždžių karų“ dalį taip pat buvo visiška naujokė, todėl apie K.M. Tran vaidmens dydį spėti dar anksti.

Pavadinimo dar neturinčioje aštuntojoje „Žvaigždžių karų“ dalyje taip pat vaidins septintosios dalies žvaigždės D. Ridley, Johnas Boyega, Oscaras Isaacas, Adamas Driveris, Gwendoline Christie ir kiti. Taip pat neabejojama, kad į filmą sugrįš originaliosios trilogijos veteranė Carrie Fisher.

Kol kas tikrai oficialiai patvirtinti aktoriai yra D. Ridley ir septintosios dalies pabaigoje pasirodęs Markas Hamillas, kuriuos galima pamatyti „Disney“ paskelbtame video klipe, pažyminčiame aštuntosios dalies filmavimo pradžią. Klipe taip pat galima pamatyti juostos režisierių ir scenarijaus autorių Rianą Johnsoną.

„Žvaigždžių karai VIII“ kino teatruose pasirodys 2017 metų gruodžio 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles