Natalie Portman dalyvauja naujo Xavier Dolano filmo aktorių atrankoje

Natalie Portman dalyvauja naujo Xavier Dolano filmo aktorių atrankoje

Nors dabar tiek žiūrovai, tiek kino kritikai dar tik laukia jaunojo kanadiečių vunderkindo Xaviero Dolano juostos „Tiesiog pasaulio pabaiga“ (pranc. „Juste la fin du monde“), kuri, beveik neabejojama, šiemet bus pristatyta Kanų kino festivalyje, jos režisierius jau dirba prie naujo projekto – savo pirmojo filmo anglų kalba „Džono F. Donovano gyvenimas ir mirtis“ (angl. „The Death and Life of John F. Donovan“).

Būsimos juostos aktorių sąraše jau dabar galima pamatyti tokias pavardes kaip Susan Sarandon, Jessica Chastain, Kitas Harringtonas, Kathy Bates, Michaelas Gambonas, Bella Thorne, Chris Zylka, Emily Hampshire. Prie jų artimiausiu metu gali prisijungti Oskaro laureatė Natalie Portman, Nicholas Houltas ir Trandie Newton.

„Džono F. Donovano gyvenimas ir mirtis“ pasakoja apie jauną aktorių, kuris leidžiasi į prisiminimus apie savo susirašinėjimą su Holivudo žvaigžde prieš dešimtmetį, o geltonoji spauda kėsinasi sugriauti jo karjerą. Pagrindinį vaidmenį atliks Kitas Haringtonas, Jessica Chastain vaidins bulvarinio laikraščio vyriausiąją redaktorę.

Naujosios juostos filmavimai turėtų prasidėti pavasarį.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Donatas Valentėlis / 2016 kovo 15

    .

  2. Donatas Valentėlis / 2016 kovo 15

    ..