Jennifer Lawrence vaidins Zeldą Fitzgerald

Jennifer Lawrence vaidins Zeldą Fitzgerald

Holivudo aktorė, „Oskaro“ laureatė Jennifer Lawrence įkūnys rašytoją, populiarią XX a. asmenybę Zeldą Fitzgerald, skelbia „The Hollywood Reporter“. Filmą režisuoti turėtų ne ką mažiau garsus vardas kino pasaulyje – Ronas Howardas.

Filmo siužetas suksis aplink moters santykius su jos vyru F. Scottu Fitzgeraldu, vienu geriausiu JAV rašytoju, „Didžiojo Getsbio“ autoriumi.  Jos santykiai su sutuoktiniu buvo be galo audringi, tačiau ji visad išliko vyro mūza. Abu sutuoktiniai buvo rašytojai, tad tarp jų jautėsi konkurencija. Filmas kels klausimą, ar įmanoma meilė tarp lygiaverčių kūrėjų.

Zeldai Fitzgerald buvo diagnozuota šizofrenija, tačiau tai jos neatitolino nuo rašymo ir tapymo. Šios saviraiškos formos tapo jos pabėgimu nuo sunkios ligos. Z. Fitzgerald mirė tragiškomis aplinkybėmis – ji žuvo per gaisrą Aševilio ligoninėje.

Projektas kol kas pavadintas „Zelda“. Scenarijų rašo Emma Frost. Dabar kino teatruose rodomo „Inferno“ režisierius Ronas Howardas derasi dėl galimybės dirbti šiame projekte, tačiau galutinio susitarimo pasiekti kol kas nepavyko.

Jennifer Lawrence šiuo metu ganėtinai užimta. Jos vardas figūruoja tokių žinomų režisierių, kaip Adamo McKay, Darreno Aronofskio ar Steveno Spielbergo, būsimuose darbuose. Artimiausiu metu šią talentingą aktorę išvysime fantastiniame filme „Keleiviai“ („Passengers“), kuriame ji pasirodys kartu su Chrisu Prattu.

Įdomu tai, kad „Zelda“ nebus vienintelis artimiausiu metu kuriamas filmas, kuris koncentruosis į Zeldos Fitzgerald gyvenimo istoriją. Balandį buvo paskelbta, kad aktorė Scarlett Johansson vaidins šią garsią XX a. asmenybę projekte „Gražioji ir prakeiktoji“  („The Beautiful and the Damned“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles