Apie 500 Hario Poterio gerbėjų visą savaitgalį praleido kine

Apie 500 Hario Poterio gerbėjų visą savaitgalį praleido kine

Spalio 21-23 dienomis Vilniuje įsikūrusiame kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ karaliavo magija. Beveik 500 Hario Poterio gerbėjų visą savaitgalį leido kino teatre, žiūrėdami visus aštuonis serijos filmus nuo pat pradžios, iki pabaigos, taip besiruošdami naujai magijos erai.

Jau nuo pat penktadienio popietės į visą savaitgalį trunkantį Hario Poterio filmų maratoną rinkosi visi filmo gerbėjai. Prieš pat filmus jiems buvo suteikta galimybė išvysti išskirtinius kadrus iš būsimosios magijos pasaulio filme „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“, o jo aktoriai Eddie‘is Redmayne‘as, Katherine Waterston, Alison Sudol ir Danas Fogleris pristatė kiekvieną iš pasirodančių filmų – nuo „Išminties akmens“ iki antrosios „Mirties relikvijų“ dalies.

Net ir tris dienas trukęs maratonas tikrai nesustabdė žiūrovų entuziazmo. „Manėme, kad visas savaitgalis filmų bus tikras iššūkis, bet net ir prieš paskutinįjį visi buvo pakilios nuotaikos ir be galo laimingi. Net sunku apibūdinti jausmą, ką reiškia žiūrėti filmus su visais šiais pasišventusiais gerbėjais. Na, o kiekvieno jų šypsenos po maratono mums, organizatoriams, buvo pati didžiausia padėka. Susidomėjimas mus įtikino, kad tokių renginių tikrai reikia ir esame tikri, kad ateityje jų bus dar ne vienas“, – teigė renginį organizavusios „Buvau kine“ direktorius Vainius Eiva.

Renginio metu visiems žiūrovams buvo išdalinta ir gausybė prizų. „Alma littera“ maratono dalyviams skyrė „Hario Poterio“ knygas, filmuparduotuve.lt pasidalijo specialaus leidimo DVD ir BluRay diskais, o filmą platinantys Acme Film gerbėjams skyrė riboto leidimo „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ marškinėlius.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Miglė / 2016 spalio 24

    Labai ačiū už renginį!!! Atmosfera buvo tobula, žmonės ir organizatoriai visada su šypsenom ir gera nuotaika. Paskutinę dieną jaučiausi kaip apsigyvenusi FC, kuris tapo platforma į Hario Poterio pasaulį. Dar ne kartą pakartočiau tokį savaitgalį 🙂