Brendanas Fraseris teigia, kad neketina dalyvauti „Auksiniuose gaubliuose“

Brendanas Fraseris teigia, kad neketina dalyvauti „Auksiniuose gaubliuose“

Artėjant apdovanojimų sezonui, prasideda ir kalbos apie tai, kokie aktoriai gali būti nominuoti įvairiausiuose kategorijose už jų pasirodymus. Į dėmesio centrą sugrįžęs aktorius Brendanas Fraseris yra vienas iš aktorių, kuriam šie metai nusimato itin sėkmingi ne tik dėl ypatingo gerbėjų dėmesio, bet ir jo pasirodymo filme „Banginis“ (angl. The Whale), kuris laikomas vienu šių metų favoritu.

Ir viena artimiausių ir pačių didžiausių apdovanojimų ceremonijų be pačių Oskarų yra būtent „Auksiniai gaubliai“. Bet Brendanas Fraseris, dar visai neseniai duodamas interviu „GQ Magazine“ griežtai pareiškė, kad net jei bus nominuotas gaubliui, ceremonijoje neketina dalyvauti.

To priežastis – jo karjerą praktiškai sugriovę veiksniai dar iš 2018 metų. Būtent tais metais aktorius viešai pareiškė, kad „Holivudo užsienio spaudos asociacijos“ (angl. Hollywood Foreign Press Association) narys Phillipas Berkas, kuris tuo metu ir vadovavo „Auksiniams gaubliams“, priekabiavo prie aktoriaus. Kitaip tariant, B. Fraseris apkaltino P. Berką seksualiniu priekabiavimu ir būtent dėl šios priežasties buvo išmestas iš galimų „Auksinių gaublių“ dalyvių (jam buvo uždrausta dalyvauti renginiuose), o galiausiai aktoriaus karjera patyrė ir itin smarkų smūgį dėl P. Berko tuometinės įtakos.

Duodamas interviu aktorius pasakojo, jog „net širdis spurda apie tai kalbant. Bet viskas gerai, nes tikiuosi, kad šiuo karjeros metu galėsiu būti pripažintas dėl savo patirties ir profesinių gebėjimų, o ne dėl to, kad buvau atstumtasis ir vėl sugrįžau į šlovę.“ Paklaustas, ar gavęs nominaciją jis dalyvautų renginyje, aktorius griežtai atsakė „Ne, nedalyvausiu. Ir dėl to, kokia istorija mus sieja su ta organizacija. Mano mama neužaugino veidmainio. Galite mane laikyti bet kuo, bet tik ne veidmaniu“.

Tuo tarpu Phillipas Berkas galiausiai buvo pašalintas iš asociacijos 2021 metais po to, kai parašė laišką kolegoms apie „Black Lives Matter“ judėjimą ir pavadino jį rasistinės neapykantos judėjimu. Laiškas, savaime suprantama, pasiekė viešumą ir dėl to 44 metus asociacijoje nariu buvęs ir 8 kartus perrinktas prezidentu, P. Berkas buvo pašalintas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles