„Begėdis“ atnaujintas aštuntam sezonui

„Begėdis“ atnaujintas aštuntam sezonui

Televizijos kanalas „Showtime“ oficialiai paskelbė, kad komiškas serialas „Begėdis“ (angl. „Shameless“) yra atnaujinamas aštuntam sezonui, rašo „Deadline“. Ši žinia tik patvirtino jau sklandžiusias kalbas, kuomet aktorė Emmy Rossum, vaidinanti Fioną, savo „Twitter“ profilyje pasidalino žinute, kurioje rašoma, kad ji grįš į „Begėdžio“ filmavimo aikštelę.

„Vaidint Fioną Gallagher yra vienas didžiausių malonumų mano gyvenime. Esu labai laiminga, kad galėsiu tai tęsti su savo BEGĖDIŠKA šeima! Į darbus grįžtam gegužę“, – rašė Emmy Rossum.

Nors aktorė žinutėje ir atrodo laiminga, tačiau būtent ji galėjo pasitraukti iš „Begėdžio“ aktorių kolektyvo. Emmy Rossum ilgai derėjosi dėl didesnės algos, kol galiausiai pasiekė, kad jos atlyginimas būtų lygus su pagrindinės serialo žvaigždės, Franką įkūnijančio Williamo H. Macy‘io atlygiu.

Savo reikalavimus aktorė grindė tuo, kad paskutiniu metu jos veikėja pasidarė svarbesnė bendram serialo siužetui ir turėjo daugiau eterio laiko už Williamą H. Macy‘į. Vis tik pastarasis yra įvertintas „Emmy“ ir „Auksinio gaublio“ nominacijomis bei laimėjęs SAG apdovanojimą.

Septintą sezoną ką tik užbaigęs „Begėdis“ vis dar yra mylimas ir žiūrovų, ir kritikų. Tai geriausiai vertinamas kanalo „Showtime“ serialas tarp 18-49 metų suaugusiųjų auditorijos ir antras pagal žiūrimumą po „Tėvynės“ (angl. „Homeland“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles