Septintoje „Vaikštančių numirėlių“ sezono premjeroje bus daugiau žuvusių?

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki septintojo „Vaikštančių numirėlių“ (angl. „The Walking Dead“) sezono premjeros, serialo gerbėjai vis dar yra nepatenkinti paskutinio sezono finalu. Komiksų skaitytojai jau iš anksto galėjo nuspėti, kad būtent šeštojo sezono finale pristatytas Neganas, kuris akimirksniu tapo didžiausiu Ricko priešu, turėtų negailestingai nužudyti vieną kažkurį pagrindinių serialo aktorių. Ir visgi, netikėtai finalas pasibaigė nuleista tamsos šydo skraiste, o nužudytasis herojus liko neišaiškintas.

Ir visgi, vienas vykdančiųjų serialo prodiuserių Gregas Nicotero, atrodo, išdavė daugiau negu galėjo sau leisti. Serialo režisieriams ir prodiuseriui vis dar ginant netikėtą sezono finišą G. Nicotero ištarė šiuos žodžius: „Atvirai pasakius, aš ir dabar būčiau taip pat pabaigęs tą sezoną – juk istorija tuo nesibaigia. Jeigu mes būtume parodę visus nužudymus, likusių herojų emocijos būtų žiūrovų tiesiog pamirštos ir neatvaizduotos taip, kaip norėtume. Mes siekiame, kad sulig tuo žingsniu serialo herojai pajustų, kaip negailestingai pasikeičia pasaulis vos per kelias sekundes. Būtent tos akimirkos septintąjį sezoną ir nukreips mūsų trokštama linkme“.

Serialo gerbėjai netrukus spėjo užsikabinti ties prodiuserio žodžiu „nužudymais“ ir pradėjo spėlioti – ar tai tebuvo neteisingas žodžių parinkimas, ar išties sugebėjo ištarti tai, kas turėjo būti nutylėta.

Žinant, kad „AMC“ savas paslaptis saugo itin saugiai, tikėtina, kad tai tebuvo neteisingai parinkti žodžiai, o išsiaiškinti tai galėsime jau netrukus. „Vaikštančių numirėlių“ septintojo sezono premjera – jau Spalio 23-iąją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles