Antrajame „John Wick 2“ anonse paaiškėja naujojo veiksmo priežastis

Antrajame „John Wick 2“ anonse paaiškėja naujojo veiksmo priežastis

Kino studija „Lionsgate“ paviešino jau antrąjį filmo „John Wick 2“ anonsą. Šįkart anonse pristatoma jau ne tik veiksmas ir pasišaudymai, bet ir tikroji už to slypinti priežastis. Ir tai tikrai nėra tai, kas galėjo pasirodyti iš pradžių. Kaip manoma ir kaip teigiama, šįkart niekas neužkabino buvusio samdomo žudiko šuns.

Kaip galime išvysti naujuose kadruose iš filmo, Džonas Vikas kažkaip užkabino vieną didį blogį žudikų pasaulyje. Kaip – neaišku, bet Iano McShane‘o vaidinamas veikėjas Džonui teigia, kad „Negalima durti peiliu velniui į nugarą“. Turbūt tas „velnias“ ir paskelbia tarptautinį kontraktą Viko pribaigimui. Na, o kad jau kiekvienas pasaulio žudikas kėsinasi į tave, tai kur jau nebus to veiksmo.

Na, jau dabar akivaizdu, kad veiksmo čia tikrai nepritrūks. Jau pirmame anonse jo netrūko, o čia viskas sproginėja dar daugiau. Bet, kaip ir pirmame filme, viskas čia atrodo ypatingai tikroviškai, labai stilingai ir ypatingai įtemptai. Jau galima net neabejoti, kad filmas nenusileis savo pirmtakui. Tiesa, ar turinys bus kiek geresnis, vis dar klausimas.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Keanu Reevesas, Ianas McShane‘as, Johnas Leguizamo, Lance‘as Reddickas, Bridget Moynahan, Laurence‘as Fishburne‘as, Ruby Rose, Peteris Sotrmare‘as, Riccardo Scamarcio ir Common‘as.

„John Wick 2“ kinus pasieks vasario 10 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles