Joaquinas Pheonixas gali trečią kartą atsidurti pas M. N. Shyamalaną

Joaquinas Pheonixas gali trečią kartą atsidurti pas M. N. Shyamalaną

Joaquinas Pheonixas veda derybas dėl vaidmens kol kas pavadinimo dar neturinčiame filme, kuriame jis vėl gautų progą dirbti kartu su 2002 m. fantastinį trilerį režisavusiu M. Nightu Shyamalanu. Kaip ir kalbant apie bet kurį kitą indų režisieriaus projektą, naujojo filmo siužeto detalės laikomos griežtoje paslaptyje, bet panašu, kad šioje juostoje bus keletas antgamtiškų elementų.

Filmą prodiusuos Jasonas Blumas, todėl juostos biudžetas bus santykinai nedidelis – manoma, kad šiam projektui bus išleista panašiai tiek, kiek ir naujausiam M. N. Shyamalano darbui „Viešnagė“ (angl. „The Visit“), kurį taip pat prodiusavo J. Blumas. Siaubo komedija „Viešnagė“ kino teatrus pasieks rugsėjo 11 d. Be „Viešnagės“ J. Blumas paskutiniu metu prodiusavo kitą siaubo filmą – Joelio Edgerthono mistinį trilerį „Dovana“ (angl. „The Gift“), kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Rebecca Hall, Jasonas Batemanas ir pats filmo režisierius.

J. Pheonixas, paskutiniu metu matytas naujausiame Woody’io Alleno filme „Neracionalus žmogus” (angl. „Irrational Man“) garsėja savo išrankumu vaidmenims. Jei pavyks pasiekti susitarimą, tai bus jau trečias kartas, kai jis dirbs kartu su M. N. Shyamalanu. Pirmas kartas, kai J. Pheonixas bendradarbiavo su šiuo indų režisieriumi, buvo filmas „Ženklai“, kuris tapo tikru hitu abiejų jų karjeroje, atnešęs 408 mln. JAV dolerių pajamų visame pasaulyje. 2004 m. pasirodžiusi M. N. Shyamalano mistinė drama „Kaimas“ (angl. „The Village“), kurioje taip pat vaidino J. Pheonixas, nominuota Oskarui už geriausią garso takelį ,pasirodė kukliau, uždirbusi 114 mln. JAV dolerių pajamų.

Naujos juostos filmavimo darbus planuojama pradėti lapkritį. Juosta bus filmuojama Filadelfijoje. Kol kas filmas nepriglaudė jokia kino studija.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles